כרמל-מוסקטו וקריניאנו Young Selected

כרמל-מוסקטו וקריניאנו  Young Selected
כרמל-מוסקטו וקריניאנו Young Selected

שם יקב – כרמל
שנת בציר – 2010
זני ענבים – מוסקט אלכסנדרוני וקריניאן
חודש השקה – אוקטובר 2010
עלות בעת השקה – 28 ש"ח
כשר – כן

עם סיום הבציר יוצאים ביקבי כרמל עם שני יינות חדשים וצעירים בסדרתYoung Selected החדשנית, המוסקטו והקריניאנו. אלו הם יינות קלים ומהנים שאפשר לשתות בכל מצב, בבית או בפיקניק, בארוחת בוקר או ערב, עם אוכל או בלעדיו. היינות בעלי אחוז אלכוהול נמוך (5.5%) ובעבוע קל. Young Selected – פותחים שותים.

מוסקטו Young Selected
מוסקטו Young Selected הוא יין קל, מתקתק ומבעבע קלות בסגנון המוסקטו דה אסטי מצפון איטליה. היין הופק מענבי מוסקט אלכסנדרוני מבציר 2010 ומתאפיין בניחוח נעים האופייני לזן הענבים, במתיקות נעימה ומאוזנת ובאחוז אלכוהול נמוך (5.5%). זהו יין מרענן וכיפי, המתאים לכל אירוע.

קריניאנו Young Selected
קריניאנו Young Selected הוא יין אדום קל ומרענן, מתקתק ומבעבע קלות בעל אחוז אלכוהול נמוך (6%). הקריניאנו מופק מענבי קריניאן עם נגיעות מוסקט אלכסנדרוני מבציר 2010. הוא מתאפיין בניחוחות צעירים ורעננים של פרי אדום טרי ובמתיקות עדינה ומאוזנת.

הגשה
שני היינות משתלבים נהדר בכל אירוע, עם אוכל או בלעדיו. הם מתאימים מאוד לארוחות קלות, לפיקניקים, למסיבה או סתם כך בחצר או על המרפסת. המוסקטו והקריניאנו יאנג סלקטד נפלאים בארוחת בוקר או בברנץ' ומעולים כמשקה פתיחה (אפרטיף). מומלץ להגישם צוננים (°6).

סדרת Young Selected
בסדרת Young Selected חמישה יינות קלים לשתיה, מהנים, כיפיים, נועזים, ולא מחייבים. בדומה ליינות מותג חדשניים בעולם, מקרבת סדרת Young Selected את עולם היין אל קהל הצרכנים. הסדרה משדרת רוח רעננה, ידידותית ולא מאיימת ופונה לקשת רחבה מאוד של צרכני יין, חדשים כמו גם ותיקים. גם תוויות הסדרה עוצבו בסגנון צעיר, צבעוני והומוריסטי. בקבוקי הסדרה סגורים בפקקי ההברגה קלים ונוחים לפתיחה. השימוש בפקקי הברגה בעולם היין הולך וגובר, במיוחד במעצמות היין החדשות אוסטרליה וניו זילנד.

מחיר מומלץ : 28 שקלים

 

     

תגובות

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *