כרמל – סדרת סלקטד ספרקלינג

כרמל – סדרת סלקטד ספרקלינג
כרמל – סדרת סלקטד ספרקלינג

שם יקב – כרמל
חודש השקה – מרץ 2011
עלות בעת השקה – 35 ש"ח
כשר – כן

שני אחים צעירים, חדשים ומרעננים לסלקטד ספרקלינג – סלקטד ספרקלינג רוזה וסלקטד ספרקלינג לייט מיקבי כרמל

יקבי כרמל יוצאים עם תשובה לטרנד היינות המבעבעים בארץ, ומציעים מגוון של שלושה יינות נתזים שונים מאוד במחירים אטרקטיביים בשם סלקטד ספרקלינג. מדובר במיני סדרה בתוך סדרת סלקטד הנודעת, המותג הוותיק והנמכר ביותר בישראל, שעדיין מחדש את עצמו. הסדרה מספקת תשובה ללקוח המעוניין לשתות יינות כחול לבן תוססים וכשרים. שלושת היינות מהווים מגוון של סגנונות וטעמים במחיר סביר לכל נפש. הסדרה כולה עברה מתיחת פנים, עיצוב ונראות חדשים.

סלקטד ספרקלינג
יין נתזים קל, פירותי ומרענן, בעל מתיקות עדינה טבעית ומאוזנת, לא חומצי מדי ולא עפיץ. היין הופק מענבי פרנץ' קולומבאר, זן ענבים שנחשב לאידיאלי עבור יינות מבעבעים איכותיים. זן ארומטי עם חמיצות טבעית מצוינת, פירותי עם סיומת נקייה ומרעננת, הגדל היטב באקלים החם והלח של ישראל.
היין מומלץ כאפריטיף אלגנטי באירועים חגיגיים וכמלווה ארוחות קלילות ופיקניקים. מומלץ להגישו קר מאוד, בטמפרטורה של 3 – 6 מעלות בלבד. היין הושק לראשונה בשנת 2009.

בימים אלה, במסגרת הרענון של סדרת סלקטד, הוחלט לשלב את הסלקטד ספרקלינג, ואף להרחיב את הסדרה, עם שני מוצרים חדשים: סלקטד ספרקלינג רוזה – יין נתזים רוזה, וסלקטד ספרקלינג לייט – יין נתזים לבן.

סלקטד ספרקלינג רוזה
שייך למשפחת יינות הרוזה המבעבעים, המקובלים מאד בעולם ומתאפיינים במתיקות עדינה ומאוזנת. צבעו של היין ורוד סלמון עדין, זהו יין יבש עם נגיעה קלילה של מתיקות, יין קל, שמח ומרענן, עם ניחוח מושך של פירות יער אדומים. היין הופק משילוב של ענבי פרנץ' קולומבאר וענבי מרלו.
מתאים לאירוח, לחגיגות, למסיבות, פיקניקים וארוחות קלות. לתווית נבחר צבע וורוד, עדין, מטאלי.

סלקטד ספרקלינג לייט
יין נתזים לבן חדשני, מופחת אלכוהול, בעל מתיקות עדינה. הופק מענבי פרנץ' קולומבאר ומוסקט אלכסנדרוני. ענבי המוסקט מספקים מתיקות ובשומת ואילו הקולומבאר מעניק ליין חומציות מאוזנת. יין קל, כייפי ומרענן, מושלם עבור אלה המחפשים ליהנות מיין נתזים מתקתק מופחת אלכוהול.
מעולה להגשה באירוח, חגיגות, מסיבות, פיקניקים וארוחות קלות. בשל אחוז האלכוהול הנמוך, מומלץ ללוות איתו ארוחת בראנץ'. לתווית נבחר צבע שמפניה עדין.

קפסולת סלקטד ספרקלינג עוצבה באופן מינימליסטי, אלגנטי, בגווני התוויות. צווארון מיוחד נוסף על בקבוקי הלייט, מופחתי האלכוהול.
עיצוב זהה של כל יינות המותג 'סלקטד', כולל התווית האחורית, הולם את הסדרה המקצועית והאיכותית.

מחירי היינות: 35 ש"ח

עם הוספת יינות ספרקלינג סלקטד החדשים, יקבי כרמל מציעים עתה ללקוחות מגוון רחב של יינות מבעבעים, החל בברוט פרייבט קולקשן, יין פרימיום מבעבע, שלושת יינות הסדרה החדשה, מגוון יינות נתזים הנותנים תמורה מצוינת למחירם, וכלה בשני היינות התוססים קלות בסדרה יאנג סלקטד, קריניאנו ומוסקטו.

     

תגובות

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *