14/07/2022

כרמל – CARMEL MOONLIGHT

מחיר בהשקה בשקלים

35 שח

כשר

כן

אודות היין

יקבי כרמל משיקים את סדרת היינות CARMEL MOONLIGHT – סדרת יינות חדשה, שנוצרה במיוחד לרגעים של הנאה זוגית משותפת.
הסדרה פותחה לאחר מחקרים מעמיקים, במטרה להתחקות אחר העדפת בני דור המילניאלס – הדור הבא של צרכני היין, המהווים כ5% אחוז מהאוכלוסייה אך אחראים על כ- 10% מצריכת היין בישראל.
אלה צרכני יין כבדים הצורכים יין ברמה שבועית בעיקר לצריכה ביתית.
רן אסא, מנהל אגף השיווק של יקבי כרמל: "המילניאלס הם צרכנים משמעותיים ומעודכנים והם אלו שיקבעו איך תיראה כלכלת העולם בשנים הבאות. תרבות שתיית היין של דור המילניאלס הישראלי הולכת ומתפתחת בדומה למתרחש בעולם.
זהו קהל סקרן שאוהב להתנסות, לארח ולהתארח וצורך יין לא רק באירועים מיוחדים אלא גם ובעיקר במפגשים זוגיים, המהווים כשליש ממקרי צריכת היין.
סדרתCARMEL MOONLIGHT פותחה לאחר מחקרים מקיפים, במטרה להתאים את הסדרה לקהל המטרה הן מבחינת פרופיל היינות ועד הקונספט השיווקי, כמענה להזדמנויות צריכה זוגיות ולרגעים של הנאה זוגית משותפת".
יינות הסדרה הופקו מענבים שנקטפו בלילות, כשהם בשיא בשלותם ועסיסיותם. הם עשירים בצבעים עמוקים, בניחוחות עוצמתיים ובטעמים רכים וקטיפתיים.

סדרת מונלייט של יקבי כרמל – צילום איל קרן

סדרת MOONLIGHT תכלול בשלב הראשון 3 יינות:
Moonlight Red Flame – יין אדום יבש, המתאפיין בטעמים של פירות אדומים, עם נגיעות של וניל, שוקולד ותבלון קל.  בעל צבעים עמוקים, ניחוחות עוצמתיים וטעמים רכים וקטיפתיים.
Moonlight White Dream – יין לבן חצי מתוק, המבוסס על זני גוורצטרמינר, סוביניון ופרנץ' קולומבר. היין מתאפיין בטעמים ובניחוחות של פירות אקזוטיים ועסיסיים, בטעמו הוא מפלרטט בין מתיקות לחמיצות, והוא בעל ארומה מפתה.
Moonlight Sparkling blush – יין ורוד מבעבע, מענבי מוסקטו, שעבר תסיסה טבעית להפקת בעבוע נוכח אך עדין.  זהו יין קליל, בשום ורענן, בטעמי פרי אדום ובניחוחות פירות קיץ, שממלא את האף בארומה משכרת ואת הפה בטעמים מענגים.

מחיר מומלץ לצרכן  35 ש"ח
ניתן להשיג ברשתות השיווק ובחנויות היין המתמחות ברחבי הארץ.

כתיבת תגובה