08/06/2012

יקב יקב רימון-הסדרה Easy Collection

יקב רימון-הסדרה Easy Collection
יקב רימון-הסדרה Easy Collection

שם יקב – רימון
זני ענבים – רימונים
חודש השקה – יולי 2011
כשר – כן

יקב רימון מצטרף לטרנד אופנת הרוזה העולמי ויוצא בסדרת יינות חדשה וכשרה התואמת את הקיץ הישראלי. יינות ה- easy collection מתאפיינים בטעם קליל, מתוק ופירותי בשלושה בקבוקים מעוצבים רימונים EASY PORT, רימונים ROSE ו- Semi Sweet

רימונים EASY PORT
עשוי על טהרת פרי הרימון שמקורו בבוסתני הפרי של פלטו כרם בן זימרה אשר בגליל העליון.הרימונים נקטפו כאשר הגיעו לרמת הבשלה מקסימאלית. היין התיישן בחביות עץ אלון צרפתי במשך חודשי הקיץ תחת קרני השמש הגלילית מה שהעניק לו עומק רכות והרמוניה, היין מתאפיין במתיקות עדינה ארומה ופירותית כשברקע טעמי קפה ותבלינים מהחבית.
מומלץ לכל אירוח ואירוע
מומלץ להגיש בטמפ' 4-10 מעלות.. 16% אלכוהול

רימונים ROSE
מרגש ואלגנטי זה עשוי מ100% רימונים שמקורם בבוסתני הפרי של פלטו כרם בן זימרה אשר בגליל העליון. היין הותסס במשך מספר שבועות בטמפרטורות נמוכות , התסיסה הופסקה מוקדם על מנת לשמור מעט ממתיקותו הטבעית של הפרי. גוון הצבע המיוחד ביין זה התקבל על ידי טכנולוגיית סינון חדשנית היין ניחן בארומה פירותית וסיומת רכה ונעימה.
מומלץ להגיש בטמפ 4-10 מעלות. 13.5% אלכוהול
מצוין למנות אוכל מהמטבח הים תיכוני.

יין רימון חצי מתוק Semi Sweet
מחצית היין הותסס בחביות עץ אלון צרפתי ,ומחצית במיכלי נירוסטה, התסיסה הופסקה מוקדם על מנת לשמור מעט ממתיקותו הטבעית של הפרי. היין מתאפיין בצבע סגלגל קטיפתי ,ארומה פירותית וטעמים משובחים של הרימון.
מומלץ להגיש בטמפ' 4-10 מעלות. 13.5% אלכוהול.
מתאים לכל ארוחה.

על יין הרימון מברכים שהכל נהיה בדברו .

     

כתיבת תגובה