רמת הגולן – ירדן רום 2008

רמת הגולן - ירדן רום 2008
רמת הגולן – ירדן רום 2008

שם יקב – רמת הגולן
שנת בציר – 2008
זני ענבים – 41% סירה, 33% מרלו ו-26% קברנה סוביניון.
מספר בקבוקים שיוצרו – 6000
חודש השקה – פברואר 2012
עלות בעת השקה – 380 ש"ח
כשר – כן

 
יקבי רמת הגולן, חונך את ירדן רום 2008. זהו הבציר השלישי ליין האקסקלוסיבי, ירדן רום , שנוצר לראשונה בבציר 2006. ירדן רום הוא פרי יצירתם המשותף של הייננית הבינלאומית זלמה לונג, וויקטור שונפלד, היינן הראשי של יקבי רמת הגולן, וככזה מציג סינרגיה בין זני ענבים שונים, בין האיכות והמאפיינים הייחודיים של איזור גידול רמת הגולן ובין הייננים שיצרו אותו.

שיתוף הפעולה של זלמה לונג ויקטור שונפלד והצוות המקצועי של יקבי רמת הגולן החל בשנת 2002 בפרויקט הבוחן חלקות בכרמים ספציפיים, במטרה להשביח את איכות היין. ירדן רום מהווה המשך טבעי של מאמצים אלה והוא מעניק לזלמה ולויקטור הזדמנות להמשיך את עבודתם יחדיו עד ליין המוגמר.

ויקטור שונפלד, היינן הראשי של יקבי רמת הגולן: "זלמה ואני מאוד רצינו ליצור יין שמשלב עוצמה ומורכבות יחד עם אלגנטיות. אני חושב שירדן רום מבציר 2008 מצליח להגשים את המטרות הללו ביין שהוא ממש ביטוי רב-זני לאזור הגידול המיוחד שלנו, רמת הגולן. כמובן שהעבודה שלנו עם זלמה היתה מאוד מהנה ומועילה גם יחד. אך מה שבאמת מיוחד בה עבורנו, כאן ביקב, היא מערכת היחסים הקרובה והחמה שהצלחנו לבנות לאורך השנים, מערכת יחסים שנבנתה על אמונה נלהבת הן למצויינות והן ליצירת יינות ייחודיים שמשקפים את תנאי הגידול יוצאי הדופן שלנו."

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *