30/03/2022

ציון – שני יינות קינוח אדומים

כשר

כן

אודות היין

יינות הקינוח Old City, משלימים את תהליך המיתוג מחדש של היקב במחווה למקורות ולהיסטוריה המפוארת של היקב בירושלים , עם איור מוזהב של חומות העיר על גבי התוויות – "ירושלים של זהב"!

יין אדום מתוק מתיישן
בציר 2019
בלנד אדום מורכב המתבגר 10 חודשים בחביות עץ. היין מופק מ 70% מרסלאן בשלים מהגליל בשילוב עם 30% ענבי מלבק מהרי יהודה.
יינן – צבי שור
בציר מאוחר של זני ענבים אשר הגיעו להבשלה גבוהה ומיטבית
יישון 10 חודשים בחביות עץ אלון 225 ליטר.
אלכוהול 15%
תוצאות טעימה מהיקב :
צבע היין אדום כהה מרוכז. גוף קטיפתי עם מתיקות מעודנת וארומה פירותית. טעם עשיר ומורכב, גרגירי יער, צימוקים, פטל שחור, אוכמניות וקקאו. סיומת מהנה ומאוזנת.
מחיר מומלץ לצרכן 99 ₪

יין אדום בסגנון פורט
בציר: 2018
יין מחוזק בסגנון פורט. היין מופק מ 100% ענבי מרסלאן בשלים שנבצרו בבציר ידני מכרם מצטיין בגליל. היין התבגר כשנתיים בחביות עץ אלון 225 ליטר בחצר היקב חשופות לשמש.
יין מחוזק. הענבים נבצרו בשיא בשלותם. התסיסה הופסקה על ידי הוספת אלכוהול משובח לשימור המתיקות.
יינן – צבי שור
אלכוהול 17%
תוצאות טעימה מהיקב:
צבע היין ארגמני עמוק וכהה. גוף מלא עם ארומות עשירות של פרי אדום בשל. טעם אדמתי מתובל, שזיף ודובדבן שחור, שוקולד, טבק, אגוזי מלך וקינמון. סיומת אלגנטית ארוכה ומלטפת
מחיר מומלץ לצרכן 129 ₪

דיויד גרוניך, מנהל השיווק של היקב: "כמו בארוחה טובה, אין כמו לסיים את תהליך המיתוג מחדש של יקב ציון, עם יינות קינוח איכותיים. יינות OLD CITY הם סמל לקשר העמוק של יקב ציון עם שורשיו הירושלמים"

יקב ציון בבעלות וניהול משפחת שור הירושלמית החל את פעילותו בירושלים העתיקה לפני 174 שנים.
משפחת שור, ידועה כמשפחת היין הראשונה בישראל עם מסורת משפחתית של מעל 170 שנה בענף היין. היקב בבעלות וניהול המשפחה.
צביקה שור, היינן הראשי של היקב, ממשיך את המסורת הייננית שקיבל מאביו. הוא מנהל את כרמי היקב הנטועים במספר אזורי כרמי יין בישראל מרמת ערד שבצפון הנגב ועד לצפון הגולן. במשך השנים יקב ציון צבר ניסיון עשיר, פיתח מקצועיות גבוהה, קידם חקלאות חדשנית ורכש מכשור מתקדם ליקב.
מימוש היכולות בא לידי ביטוי כיום יותר מתמיד ביכולתו של היקב להפיק יין משובח תוך שאיפה מתמדת לספק חווית יין איכותית ומרגשת.

כתיבת תגובה