היוצר – 2 יינות חדשים שזכו במדליית זהב

ומארזי חג אטרקטיביים ומעוצבים במיוחד המשך »
שם היקב: היוצר
כשר: כן

"תהליך יצירת יין הוא כמו ציור עדין על בד המשלב גוונים רבים של צבע" מסביר אראל ברקאי, מנכ"ל יקב היוצר. "אנו מציגים לקראת החגים 2 יינות חדשים מזנים שונים, שגדלו בכרמים ארץ ישראליים, נבצרו באישוני לילה או עם טל ראשון, התיישנו וטעמם זוקק במדויק לחיך הישראלי" אומר ברקאי "ומגוון רחב במיוחד לקראת החג של מארזי יינות משובחים"

יינות היוצר מופצים ונמכרים ברחבי העולם ומהווים עדות וחותם איכות לתעשיית היין הישראלית. זהו יקב ותיק מהגדולים בישראל שנוצר משיתוף פעולה בין משפחת שור, משפחת הייננים הוותיקה בארץ, המייצרת יין החל משנת 1847, לבין פיליפ ליכטנשטיין, יינן צרפתי בעל שם עולמי שעלה לישראל עם החלום לייצר כאן יין איכותי.

 מנכ"ל יקב היוצר, אראל ברקאי: "בימים אלא אנו נערכים לחגיגה גדולה של יין. לקראת ליל הסדר ותקופת חול המועד ישנה עלייה של למעלה מ 90% אחוזים ברכישת יינות אדומים המתאימים יותר לאווירת שולחן החג, ולאוכל המוגש. לאורך השנה האחרונה ענף היין בישראל התחזק והתווספו אליו כרמים ויקבים צעירים וחדשים, מה שהעצים את הצלחתו של היין הישראלי בעולם. אנו שמחים להיות ממובילי שוק היין בישראל, ולהציג מגוון כה רחב של יינות חדשים וייחודים בישראל, ובעולם".

השנה הגאווה הישראלית גדולה במיוחד לאור העובדה כי היקב זכה ב 2 מדליות זהב בתחרות היין הבינלאומית המובילה "תחרות היין טרה-וינו. יקב היוצר הישראלי זכה ב 2 מדליות זהב בתחרות: מדליית זהב על יין אוטר קברנה סובניון 2017 שעכשיו מושק בבקבוק דאבל מגנום (3 ליטר) בכמות מוגבלת ביותר ו- מדליית זהב על אוטר וויט 2019 ואנו שמחים ומאושרים על הזכיה".

יקב היוצר מציג – הסדרות המובחרות לחג הפסח 2022
יקב היוצר משיק שני יינות חדשים לקראת החג:
– אוטר וויט – יין מסדרת הפרימיום של היקב, אוטר יין הינו בלנד ויונייה ורוסאן, התיישן 21 חודשים בחבית עץ אלון, 13.4% כוהל. האוטר וויט זכה במדליית זהב בתחרות טרה-וינו שהתקיימה בדצמבר האחרון. יין רענן בעל גוף עוצמתי. מחיר מומלץ לצרכן 180 ₪, ניתן להשיג בחנויות המקצועיות.

– אוטר קברנה סוביניון דאבל מגנום, היין האהוב והמוערך שזכה בתחרות טרה וינו האחרונה במדליית זהב בעל גוף עוצמתי, יין עגול, עם ניחוח פירות יער ווניל. יוצע במחיר מומלץ לצרכן של 599 ₪.

מבצעים ומארזים שיוצעו ברשתות המובילות:
– סדרת בראשית הכוללת את היינות: קברנה סוביניון, מרלו, שיראז, פטי ורדו, קברנה סוביניון מתוק עדין, שרדונה, סוביניון בלאן ורוזה, מוצעים במחיר מומלץ חג זוג ב 62 ₪.
מוסקטו הכולל,: לבן ורוזה, מוצע במחיר מומלץ חג 32.90 ₪.
סדרת וירטואוזו הכוללת: קברנה סוביניון, מרלו, שיראז, רונדו, שרדונה וגיוורצטרמינר, מוצע במחיר מומלץ לחג 41.90 ₪.
ברשת יש חסד, יוצעו מארזים ייחודים שיכללו: מארז שלישיית בקבוקים מסדרת בראשית עם פותחן במחיר 99 ₪, וזוג בקבוקים מסדרת וירטואוזו עם פותחן במחיר 89 ₪

חדש – מותאם לאספנים או כמתנה יוקרתית למארחים בחג –
אוטר קברנה סוביניון דאבל מגנום, היין האהוב והמוערך שזכה בתחרות טרה וינו האחרונה במדליית זהב עכשיו בבקבוק דאבל מגנום (3 ל') במארז עץ יוקרתי. היין התיישן 24 חודשיים בחבית עץ אלון צרפתי. 13.5% כוהל. יין בעל גוף עוצמתי, יין עגול, עם ניחוח פירות יער ווניל. מחיר מומלץ לצרכן 599 ₪.

המארז ישווקו בחנויות היין הנבחרות והן בבוטיק היין האינטרנטי של היקב. https://www.store.hayotzerwine.co.il/

תגובות

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.