שקד – סנסר לה מנז'לרי ודרך ארץ רוזה 2020

אודות היין

דרך ארץ
שאיפת אנשי "דרך ארץ" הינה לייצר יינות המעניקים תמורה נהדרת בכל לגימה ומייצגים נאמנה את מהפכת האיכות שעברה תעשיית היין המקומית. יינות הסדרה מיוצרים תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ומבוססים על ענבים ממגוון אזורי גידול בישראל.
יינות "דרך ארץ" מאופיינים בטעמי פרי צעיר ורענן, הם מאוזנים ומוכנים לשתייה ומעניקים הנאה מרובה במחיר קטן.

דרך ארץ רוזה
רוזה ארומאטי בעל גוון ורוד אפרסק עדין וניחוחות פריחת ורדים ותות שדה עדינים. ליין אופי רענן וצעיר עם מתיקות טבעית עדינה ומאוזנת. רוזה קייצי מקסים במחיר צנוע.
מחיר: 29 ₪

שרייה
משפחת שרייה קשורה לגידול ענבים באזור סנסר שבעמק הלואר משנת 1848. הדומיין נוסד על ידי מוריס שרייה בשנת 1927. מוריס היה בין הראשונים לטעת גפנים בכפר שודו, מעט צפונית לעיירה סאנסר.
בני הדור השלישי, פרנסואה וז'אן-מרי, שקיבלו את ניהול היקב בשנת 1980, מובילים אותו כיום תוך מתן דגש על איכות היין ושמירת האופי האזורי שלו ותשומת לב רבה לערכי הסביבה. ליקב מספר כרמים באפלסיון סנסר המייצגים את מגוון הקרקעות השונות של האזור ומאפשרים קבלת יינות מורכבים ומאוזנים.
סנסר לה מנז'לרי – Sancerre La Mangellerie
סאנסר קלאסי, מענבי סוביניון בלאן מעמק הלואר. ארומאטי מאוד עם מורכבות נהדרת ואיזון מצוין. היין מציג אופי רענן וצעיר עם ניחוחות של פרי הדר ופריחה לצד רמזים עדינים למינרליות ולתבלינים אקזוטיים ברקע. מעולה עם מנות מהים, עוף והודו וגבינות משובחות.
כשר
מחיר: 129 ₪

כתיבת תגובה