יקב 1848 – סדרת "דור 5" המעודכנת

הסדרה "המיוחדת" של היקב המשך »
שם היקב: 1848
אזור בארץ: הרי יהודה
מחיר בהשקה: ₪80.00
כשר: כן

 מידע מהיקב:
סדרת ״דור 5״ הינה הסדרה "המיוחדת" של יקב 1848. היינות מופקים ממיטב הכרמים אותם מטפח היקב ובהם מושקעת תשומת לב רבה. לסדרה סגנון ייחודי המביא ליידי ביטוי זני ענבים אותם יינן היקב, אילן אסולין וצוות האגרונומים, זיהו כאיכותיים ומרשימים בהתאמתם לגידולם בישראל.
יינות דור 5 מוצעים לצרכן במחיר 80 ₪ .

יינות סדרת "דור 5" המעודכנת :
מלבק  2018,  יין בסגנון מעודן ואלגנטי (13% אלכוהול).
קברנה פרנק 2018, יין עוצמתי בעל גוף מלא וביטוי קלאסי לזן זה.(15% אלכוהול)

וגם: מרסלאן 2018, יין מלא בפרי עסיסי עם גוף ונפח.

דיויד גרוניך, מנהל השיווק : ״סדרת דור 5 מסמנת את העתיד מבחינתנו. היינות מציעים חווית יין מפתיעה ונותנים את המענה לעניין הגובר ביינות מזני ענבים נוספים ולבלנדים מעניינים. אנו גאים שהקברנה פרנק דור 5 ממשיך לזכות בהכרה בינלאומית. היין זכה לניקוד גבוה ממבקרת היין ג'ניס רובינסון  ובמדליית הזהב בתחרות אשכול הזהב 2020״.

משפחת שור, משפחת היין הראשונה בישראל, החלה את דרכה בשנת 1848. היה זה יצחק גלינא־שור שהקים את היקב המשפחתי במרתף, הצמוד לכותל המערבי בירושלים העתיקה ומאז דור אחר דור ממשיכה משפחת שור להפיק יין כדרך חיים. בשנת 2006 יוסי שור, הדור השמיני של המשפחה ,הקים את יקב 1848 על מנת להביא ליידי ביטוי מיטבי את הכרמים אותם נטע יוסי באזורי היין המובילים בישראל החל משנת 2000. בשנת 2011 הצטרף ליקב יינן צרפתי – אילן אסולין אשר רכש את השכלתו וניסיונו בורדו שבצרפת. בפועלו היקב שם דגש על שימוש בחקלאות מתקדמת, מקצוענות, תשומת לב לפרטים וחדשנות טכנולוגית, זאת במטרה לייצר יינות איכות.​

תגובות

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *