כרמל – SELECTED sparkling Moscato, designer edition

בעיצובו של ינאי פרישר גוטמן המשך »
שם היקב: כרמל
כשר: כן

מידע מיח"צ:

סלקטד ספארקלינג מוסקטוdesigner edition הוא יין לבן מבציר 2019, מתקתק ומבעבע, בעל אחוז אלכוהול נמוך, מרענן וקייצי.
הבקבוק במהדורה המוגבלת עוצב על ידי סטודיו יותם בצלאל, בהתאם לחזונו של ינאי פרישר גוטמן, שהחיבור בינו לבין יקבי כרמל היה טבעי ביותר: סגנונו האירופאי של ינאי וההקפדה על הפרטים הקטנים והגדולים במהלך תהליך העיצוב שלו, הנם חלק אינהרנטי מ"האני מאמין" של יקבי כרמל.

סדרת SelecteD האיכותית, ביססה את מעמדה לאורך השנים כסדרת היינות מובילה, המעניקה תמורה גבוהה למחירי היין הנוחים. היינות בסדרה רעננים, מעניקים חווית שתייה קלילה ומהנה.
הסדרה זכתה בפרסים רבים ביניהם:
• מדליית ארד וציון לשבח על סלקטד סוביניון בלאן וסלקטד קברנה סוביניון (בהתאמה), בתחרות DECANTER היוקרתית.
• דירוג BEST BUY על סלקטד קברנה סוביניון במגזין Wine Enthusiast היוקרתי.
מחיר לצרכן: 30 ₪.

ינאי פרישר גוטמן: "החיבור בין יין ועיצוב הוא חיבור טבעי עבורי מפני  שליין תפקיד מפתח באירועים חברתיים ובארוחות החג. כיוון שבשנים האחרונות חלה עליה חדה ברגישות לא רק לטעם הייחודי של היינות אלא גם לנראות האסתטית, סלקטד ספארקלינג מוסקטוdesigner edition בעיצובי, הוא בקבוק יין שהותאם במיוחד לאווירת החג, והחיבור עם יקבי כרמל היה נראה לי מתאים, הן מבחינת האיכויות הגבוהות של יינות היקב והן מבחינת ההקפדה על הפרטים הגדולים והקטנים בכל הכנת היין, שהנם הבסיס לעבודה שלהם ושלי. אני מאחל לעם ישראל שנה טובה, מתוקה ומבעבעת רק בדברים טובים."

מנהל השיווק של יקבי כרמל, רן אסא: "שיתוף הפעולה עם ינאי פרישר גוטמן התפתח מתוך רצון שלנו לאפשר לכל מי שרוצה, לא רק ליהנות מיין מוסקטו קליל ומרענן, אלא גם להוסיף לשולחן החג טאץ' עיצובי ואלגנטי, המתאים לכל כיס, מבלי להתפשר על איכות וטעם המוצר. בשנים האחרונות צריכת יינות המוסקטו עלתה ולכן, באופן טבעי, החלטנו לעצב עבורו תווית יוצאת דופן שמשדרת יוקרה, כך שניתן להביאו כמתנה או להנות ממנו במהלך האירוח".

ינאי פרישר גוטמן הוא מהשורה הראשונה של מעצבי הפנים בישראל, מרצה ומוביל דעת קהל. הסטודיו בבעלותו הוקם בשנת 2005 ומאז מלווה פרויקטים רבים הן במגזר הפרטי והן במגזר העסקי. במהלך הקריירה זכה ינאי בתואר "מעצב הפנים המבטיח" והנחה פינת עיצוב פנים בתוכנית הטלוויזיה "חי בלילה" של קשת. כיום, מעבר לעיסוקו האינטנסיבי כמעצב בפועל הוא מרצה, מעביר סדנאות העשרה ומשמש כיועץ בתחום.

תגובות

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *