1848 – שרדונה, דור 2 2019.ק"ס דור 2, 2018

לקראת חג הפסח המשך »
שם היקב: 1848
כשר: כן

שרדונה, דור 2 , 2019 :
90% שרדונה, 10% גרנאש בלאן
הענבים מגיעים מכרמים הנטועים למרגלות הר תבור בגליל. יבולים מוגבלים ומשטר מים מבוקר תורמים לקבלת ענבים איכותיים וארומטיים. כורמים מנוסים ומעקב אגרונומי רצוף אחרי התקדמות הגפן מאפשרים לבצור כל חלקה בשיאה.
הענבים שהגיעו ליקב בשעות הבוקר המוקדמות והקרירות הועברו מה"crusher" ישירות אל מכלי נירוסטה מקוררים.
לאחר השרייה קצרה עם קליפות הענבים, הופרד המיץ הטרי והותסס במיכלי נירוסטה בטמפרטורה קרה של 12-14 מע"צ על מנת לשמר את טעמי הפרי המרעננים.
10% גרנאש בלאן  מוסיף רובד נוסף של ניחוחות אפסק ומשמש טרי.

צבע היין קש בהיר ירקרק, באף רמזים של פרחים לבנים, אשכולית צהובה ולימון גראס. היין בעל גוף קל ופריך עם סיומת מינראלית ארוכה.
נתונים אנאליטיים:
כוהל: 13%
pH: 3.23
מתיקות: יבש
אנרגיה: 75 קק"ל ל 100 מ"ל
היין הופק ללא שימוש בחביות עץ.
המחיר לצרכן: 60 ₪ (המחיר למבצע לחג לזוג יינות ב-110 ₪).

קברנה סוביניון דור 2, 2018:
87% קברנה סוביניון, 9% פטיט סירה, 4% פטיט ורדו
הענבים מגיעים מכרמים נבחרים בשפלת יהודה ובהרי ירושלים. יבולים מוגבלים ומשטר מים מצומצם תורמים לקבלת ענבים איכותיים. כורמים מנוסים ומעקב אגרונומי רצוף אחרי התקדמות הגפן מאפשרים לבצור כל חלקה בשיאה.
הענבים שהגיעו ליקב בשעות הבוקר המוקדמות והקרירות הועברו מה"crusher" ישירות אל מיכלי תסיסה מנירוסטה מקוררים. התירוש הותסס בטמפרטורה קרירה של 22-24 מע"צ על מנת לשמר את אופי הזנים. לאחר תום התסיסה המלולקטית היין התיישן בחביות למשך 10 חודשים. לאחר תקופה זו הורכב ממסך זה המבוסס על עוצמת הקברנה סוביניון.

זהו יין בורדו כהה עם רמזים של פרי אדום בשל, אוכמניות, איקליפטוס וטבק מלווה בעץ קלוי עדין. היין בעל גוף מלא ומורכב עם סיומת ארוכה ונעימה.
נתונים אנאליטיים:
% כוהל: 13.0
pH: 3.67
מתיקות: יבש
התבגרות בחביות עץ: 10 חודשים
מחיר לצרכן  60 ₪ (המחיר למבצע לחג לזוג יינות ב-110 ₪).

סדרת דור 2 של יקב 1848 מתאפיינת ביינות המספקים חווית יין מעודנת ונגישה.
היינות בסדרה מופקים בדגש על פרי איכותי, עסיסי ורענן. יינות הסדרה מציעים Value for Money (תמורה מעולה למחירם) ומספקים לצרכני היין בחירה מעולה , ( עפ"י בדיקה שערך יקב 1848 קטגוריית מחירים זו היא הנצרכת בשוק יינות האיכות לחג הפסח).

תגובות

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *