28/09/2019

עמק האלה – יין לבן ורוזה במהדורה מיוחדת

מחיר בהשקה בשקלים

69 שח

כשר

כן

אודות היין

יקב עמק האלה ממשיך את המסורת ומשיק לקראת החגים  2 יינות ייחודיים – יין לבן ויין רוזה במהדורה מיוחדת, עם תווית ייחודית למען עמותת Make-A-Wish Israel.
במסגרת שיתוף הפעולה, על כל בקבוק שיימכר, היקב יתרום 6 ₪ לטובת פעילות העמותה, למען הגשמת משאלות משנות חיים לילדים החולים במחלה מסכנת חיים.
 יינות אלו מתלווים לבלנד אדום שהושק בשנה שעברה בשיתוף העמותה ונמכר בהצלחה רבה.

היין הלבן עשוי מבלנד לבן מושלם לימות הקיץ החמים, המשלב את הפירותיות האופיינית לשרדונה, האופי הפריך והמחודד של הסובניון בלאן, הפרחוניות של הויונייה, והרעננות של הגוורצטרמינר. ונוכחות של פירות לבנים והדרים ונגיעה של קליפת לימון.
אלכוהול: 12.5%.

מהדורה מיוחדת זו מביאה אתה לראשונה רוזה חצי יבש. ועשוי  50% פטיט סירה ו50% קריניאן.           הענבים עבור יין הרוזה גודלו במיוחד עבור יין זה ונבצרו בבציר מוקדם. כל חלקה נבצרה במועד אופטימלי עבורה, תססה בנפרד ורק בסוף תהליך הויניפיקציה (התהליך היינני) הורכבו החלקים השונים אל הבלנד הסופי.
היין הסופי הוא רענן, קליל אך יחד עם זאת מורכב ורב שכבתי.
אלכוהול: 12.5%.
יין הרוזה, שופע פרי ובעל חמיצות האוספת את היין ומלווה את כל הטעימה.
ליין סיומת ארוכה עם נגיעה של מרירות קלה וטעמי אשכולית אדומה.
המחיר לצרכן: 69 ₪ .
את היין, ניתן להשיג בסניפי טיב טעם, ובחנויות מקצועיות בכל רחבי הארץ.

צילום אייל קרן ואייל גוטמן

את התווית לבקבוק עיצב האמן ליאור כלפון, המכהן כחבר הנהלת העמותה מזה 6 שנים ושותף מלא בפעילויות העמותה.
בכל אחת מפעילויות אלו, מקדם כלפון את החשיבות והכוח של הגשמת משאלה ואת המהות של העמותה – להעניק תקווה, כוח ושמחה לילדי המשאלה. על כן, שילב כלפון בעיצוב התווית מילים אלו יחד עם ערכים נוספים של העמותה כגון: Hope, Strength, Joy, Wish, Dream.

 יקב עמק האלה שוכן למרגלות קיבוץ נתיב הל"ה, בלב עמק האלה התנ"כי. מאז הקמתו בשנת 1998 שמים ביקב דגש על ייחודו של אזור עמק האלה ועל מיצוי כל איכויות הקרקע. היקב נחשב לאחד היקבים המתקדמים והאיכותיים ביותר בישראל, ומייצר כ -350 אלף בקבוקים בשנה, חלקם לשוק המקומי וחלקם ליצוא.

עמותת Make-A-Wish® Israel היא חלק מארגון בינלאומי שנוסד בארה"ב בשנת 1980, ומטרתו הגשמת משאלות ליבם של ילדים בין הגילאים 3-18 הנלחמים במחלה מסכנת חיים. ​בהגשמת המשאלה, שואפת העמותה להעניק חוויה עוצמתית ומשנת חיים לילדי המשאלה.
בישראל, פועלת העמותה מאז שנת 1996 והגשימה 3,500 משאלות משנות חיים, לילדים חולים.

לדברי אלון לוי, מנכ"ל יקבי עמק האלה: "מטרתנו, להמשיך ולהעניק רגעים בלתי נשכחים ועוצמתיים לילדי המשאלה ברגעים בהם הם כה זקוקים לכך. שיתוף פעולה זה, מקדם את המטרה ואנו מזמינים אתכם להיות חלק מהגשמת משאלות לילדים חולים בישראל ע"י רכישת בקבוק יין לקראת החג."​​

כתיבת תגובה