כרמל – סדרת SelecteD ו-Private Collection

לקראת ראש השנה המשך »
שם היקב: כרמל
כשר: כן

סדרת SelecteD:
סדרת SelecteD  האיכותית, ביססה את מעמדה לאורך השנים כסדרת היינות המובילה בישראל, המעניקה תמורה גבוהה למחירי היין הנוחים.
סדרת היינות מובילה את קטגוריית היינות השולחניים ומציעה יינות רעננים המעניקים תמורה גבוהה למחיר וחוויה של שתייה קלילה ומהנה, במגוון הזדמנויות ולשפע של רגעי שמחה.

הזכיות האחרונות של הסדרה :

  • בתחרות DECANTER היוקרתית זכתה הסדרה במדליית ארד ובציון לשבח על סלקטד סוביניון בלאן וסלקטד קברנה סוביניון (בהתאמה)
  • במגזין Wine Enthusiast זכתה הסדרה לדירוג BEST BUY סלקטד קברנה סוביניון.

מחיר לצרכן סדרת SelecteD: 30₪. להשיג ברשתות השיווק ובחנויות היין המתמחות.


סדרת
Private Collection
סדרת יינות עטורת שבחים בשל איכות היינות הגבוהה והתמורה למחיר שהיא מעניקה. הסדרה זכתה במדליות זהב Best Value 2019. היינות האדומים של סדרת Private Collection הינם בעלי אופי מורכב, בוגר, ארומטי ומחוספס ובעלי נוכחות בולטת, ואילו היינות הלבנים הינם בעלי חומציות גבוהה, רעננים ומתאימים לשילוב עם ארוחות קלות או מנות פתיחה.

הזכיות האחרונות של הסדרה:

  • בתחרות Best value 2018 זכה הקברנה סוביניון במדליית זהב, וזאת בהמשך לזכיות רצופות של הסדרה במדליות זהב בתחרות זו בשנים האחרונות
  • בתחרות DECANTER היוקרתית זכתה הסדרה במדליית ארד על הקברנה סוביניון

סדרת Private Collection מתחדשת לחג עם יינות אדומים מבציר 2018 .

מחיר לצרכן Private Collection: 40 ₪. 

מנהל השיווק של יקבי כרמל, רן אסא: "הזכיות האחרונות של יקבי כרמל בתחרויות בינלאומיות וההכרה והציונים לשבח ממגזינים נחשבים ברחבי העולם, מהווים עבור כולנו גאווה ישראלית אמיתית!  הזכיות הן גם עדות לכך  שבשנים האחרונות אנו פועלים לייצר סדרות יין מובילות  במגוון קטגוריות  מתוך רצון להנגיש את היין האיכותי לכל שמחה ולכל כיס, וללא התפשרות על איכות​"

תגובות

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *