כרמל – יינות לראש השנה

במחירים השווים לכל כיס המשך »
שם היקב: כרמל

יקבי כרמל מציע לקראת ראש השנה תשע"ט יינות במחירים השווים לכל כיס, עם מהדורות חגיגיות של סדרות Private Collection ו- SelecteD.
מהדורת וינטאג'  של סדרת סלקטד מציעה:
קברנה סוביניון 2017 ואמרלד ריזלינג 2017 שעליהם התווית המקורית של היינות (תווית וינטג'), ומארז טעימות פרייבט קולקשן שכולל שלושה יינות מוקטנים בבקבוקי 375 מ"ל: קברנה סוביניון, שיראז ומרלו, שזכו במדליות זהב בתחרות Best Value.
כך אפשר יהיה לטעוםמגוון יינות בארוחת החג.

רן אסא, מנהל שיווק יקב כרמל  " המגמה הבולטת בענף היין בשנים האחרונות היא מעבר לצריכת יינות איכותיים במחירים נגישים. למעשה למעלה מ- 90% ממכירות היין בישראל הן במחירים של עד 40 ₪ לבקבוק, ובחנויות המתמחות עד 50 ₪ לבקבוק.  לקראת חגי תשרי יצאנו במהדורות חגיגיות של יינות איכותיים במחירים שווים לכל כיס בסדרות המובילות שלנו. לצדם אנו מציעים כתמיד גם את יינות האיכות הנוספים שלנו, הן ברשתות והן בחנויות המתמחות".

מחירים:
סדרת Private Collection: מהדורה מוגבלת של מארז שלישיית יינות קברנה סוביניון, שיראז ומרלו מוקטנים בגודל 375 מ"ל. המחיר 55 ₪. 
סדרת SelecteD הכוללת מגוון יינות וזנים אדומים, לבנים, סמוקים ומוסקטו. מהדורה מוגבלת עם תווית בעיצוב וינטג' של קברנה סוביניון 2017 ואמרלד ריזלינג 2017 מהסדרה. מחיר בקבוק 24.90 ₪.

תגובות

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *