היוצר – Lyrica Harmony

יינות חדשים לקראת החגים המשך »
שם היקב: היוצר
כשר: כן

Lyrica Harmony
יין אדום יבש, מסדרת Lyrica, יצירה אישית של היינן פיליפ ליכטנשטיין, שמשלבת גוונים של טעמים היישר מהטבע, רבדים רבים של צבעים, ריחות וטעמים מאוזנים.
 היין הופק משילוב של ענבי קברנה סוביניון ומרלו שגדלו באדמת הגליל העליון, העשירה במינרלים, יחד עם ענבי  פטיט ורדו וקברנה פרנק שגדלו תחת השמש של הרי יהודה. היינות הועברו להתיישנות בחביות עץ אלון צרפתי למשך 24 חודשים. היין בעל גוף מלא, בגוון אדום ובהרמוניה של טעמים. מכיל 13.2% אלכוהול.
 כשר. מחיר – 110 ₪.

Harmony, מצטרף אל הסדרה היוקרתית Lyrica, הבנויה על זנים ים תיכוניים בעיקר "צרפתיים". בשלושה יינות 'זנים טהורים' ויין אחד שהנו ערבוב של שלושת הזנים של דרום צרפת. רוב היינות מכרם יחידני. הסדרה כוללת מספר זנים מובחרים- ארגמן, (סירה, מורבדר, GSM גרנאש-סירה-מורבדר). לאחר ריסוק הענבים הם קוררו והושרו בתנאי קור תוך שהם נשארו במגע עם הקליפות למשך כ-3 שבועות. היין יושן בחביות עץ אלון למשך 24 חודשים.

יינן היקב, פיליפ ליכטנשטיין : "המטרה המוצהרת היא לתת לטעם הפרי לשלוט בתמהיל הטעמים, על פני הדומיננטיות של טעמי העץ. כל היינות עברו מגע ארוך מאוד עם עץ אלון, אולם עברו תהליכים של בחירת סוג וגיל החביות בכדי לשמור טעמי החבית, אך לא למחוק את ביטויו של כל זן וזן."

                                                  סטודיו BB&A

Special Edition
יין רוזה, בעל מרקם השופע ניחוחות של הדרים אשכולית אדומה. בטעם פירותי, עדין ומאוזן.
זהו יין מלא חיים ומרענן ומתאים לארוחות סוף הקיץ והחגים.
מכיל 12% אלכוהול.
 מחיר לצרכן – 69 ₪.   
כשר, בהשגחת בד"ץ עדה חרדית והרבנות הראשית מעלה אדומים.

גיא אדרי, מנכ"ל יקב היוצר: "אנחנו מייצרים יינות פרימיום במחירים הוגנים. היוצר ממשיך להפיץ את בשורת היין הישראלי המשובח ברחבי העולם. החל מהשבוע התחלנו לייצא גם לארה"ב, בעקבות השוק האירופי והסיני בהם אנו פועלים בהצלחה מזה כשנה."

כשר.  בהשגחת בד"ץ עדה חרדית והרבנות הראשית מעלה אדומים.

תגובות

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *