ירושלים – סדרת היובל

לכבוד 50 שנה לאיחוד ירושלים המשך »
שם היקב: ירושלים
כשר: כן

קולומברד / אמרלד ריזלינג 2016: בגוון קש בהיר, יין לבן אלגנטי יבש זה ממזג חלקים שווים של קולומברד ואמרלד ריזלינג מאזור שמשון. ניחוחות פרחוניים מעולים של אגס, מלון תפוחי, נגיעות וניל וזרע חרדל. היין מענג את החך בטעמי מלונים בשלים וקליפת אשכולית. הסיומת מרעננת, מעודנת ואלגנטית עם טעם פרחוני שנשאר לאורך זמן. טמפרטורת הגשה מומלצת הינה בין 8-10 מעלות.
מחיר מוצע לצרכן: 65 ₪

גוורצטרמינר 2016: יין יבש מגבעות שילה בעל ניחוחות פירות ליצ'י, עלי ורדים, וקליפת תפוז. מענג את החך עם חומציות פירותית מאוזנת. גימור מעודן, אלגנטי, עם טעם פרחוני שנשמר לאורך זמן. טמפרטורת הגשה מומלצת: 8-10 מעלות.
מחיר מוצע לצרכן: 65 ₪   

קברנה סובניון/ מרלו / פטי ורדו 2016: היין בגוון אדמדם \ סגלגל עמוק, קברנה סוביניון, מרלו, פטי ורדו הינו בעל טעמים עשירים של רימון, ארז וכוכבי אניס. החך מתמלא ביין בשרני עשיר בעל טאנינים מלטפים עם סיומת פירותית עסיסית. טמפרטורה מומלצת להגשה: 16-18 מעלות.
מחיר מוצע לצרכן: 80 ₪

שיראז קריניאן 2016: היין סגול כהה בצבעו, ממסך זה בסגנון עמק הרון, ניחוח בושם מרוכז של פירות יער שזה עתה נכתשו, אקליפטוס, אדמה וארז שזה עתה נקצץ. נגיעות בשרניות ומגרות של פירות טריים, ארז אלוני וקינמון נשארות על החך, להם מצטרפים טאנינים מלטפים עם משיכה  נעימה. טמפרטורה מומלצת להגשה: 16-18 מעלות.
מחיר מוצע לצרכן: 80 ₪

תגובות

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *