תבור – 'זהר' בסדרת 'אדמה II' ועוד.

בלנד מבציר 2014 המשך »
שם היקב: תבור
כשר: כן

 'זהר'- בלנד של סוביניון בלאן, שרדונה, רוסאן וקולומברד בציר 2014

'זהר', בציר 2014, מאופיין כיין מואר עם נוכחות חזקה של ארומות פרי רעננות. היין מורכב משילוב של זני ענבים מובחרים שצמחו בכרמי היקב באזורי יין שונים בישראל: ענבי סוביניון בלאן ארומטי אשר גדלו בחלקות כפר תבור, ענבי שרדונה ורוסאן עשירים אשר גדלו בכרמים ברמת הגולן וענבי קולומברד רענן מחלקות כרם באזור השפלה.
 מחיר מומלץ לצרכן 79 ₪, ניתן להשיג בחנויות היין המובחרות.

סדרת 'אדמה II' היא סדרה של יינות נבחרים, המוכנים מידי בציר בכמויות מצומצמות ועשויים מענבים שמקורם בחלקות הכרם המובחרות ביותר של היקב. לכל יין בסדרה אופי ייחודי ולכן שם פרטי הנותן לו ביטוי.

זהר אדמה 2 בציר 2014 יקב תבור  צילום איה בן עזרי
לרגל תקופת החגים, מציג יקב תבור את רשימת היינות המומלצים אשר יתאימו לכל שולחן ארוחת חג חגיגית ברמות מחיר שונות החל מ- 35 ₪:

  • קברנה סוביניון מסדרת 'הר'.
  • שיראז מסדרת 'אדמה', בציר 2012
  • 'רעם' מהסדרת המובחרת 'אדמה II', בציר 2012.

קברנה סוביניון מסדרת 'הר'
סדרת 'הר' כוללת יינות זניים אדומים ולבנים המשמרים את הארומה והטעמים המקוריים של זני הענבים ומאופיינים ברעננות וטעמים פירותיים. ענבי קברנה סוביניון המשובחים מהם מיוצר היין, צמחו בכרמים המובחרים של יקב תבור בגליל העליון, זאת תוך מתן תשומת לב מרבית לשימור הארומה הטבעית והטעמים המקוריים של זני הענבים.
מחיר מומלץ לצרכן 35 ₪,.

שיראז מסדרת 'אדמה', בציר 2012
שיראז מסדרת 'אדמה' מבטא באופן מושלם את אופי זן ענבי השיראז הגדלים באזורים שטופי שמש ובתנאי אקלים ים תיכוני. לשיראז שמסדרת 'אדמה' אופי פירותי ומרקם מלטף, עשיר בניחוחות פירות יער, פלפל שחור ותבלינים עם רמיזה קלה לשוקולד.
היין בעל גוף בינוני השומר על איזון נהדר בין פרי רענן לבשרניות עדינה.
מחיר מיוחד לחג כ- 60 ₪,

'רעם' מסדרת 'אדמה II', בציר 2012
'רעם' – יין זה מורכב מבלנד של ענבי שיראז וקברנה סוביניון אשר נבצרו מהכרמים המובחרים של היקב בגליל העליון. ליין טעמי פרי מתפרצים ותבלון עשיר בעל מרקם קטיפתי ומלטף.
מחיר מומלץ לצרכן 89 ₪,

 

 

תגובות

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *