ברבדו כרמי יוסף – לנדמארק מרלו 2013 ועוד

שרדונה, ק"ס ורוזה המשך »
שם היקב: ברבדו
כשר: כן

מרלו LANDMARK 2013

יקב כרמי יוסף BRAVDO יוצא עם סדרת יינות פרימיום – BRAVDO LANDMARK, המופקים  מכרמים בעלי רמות איכות יוצאות דופן.

לאחר הצלחת ה 2B LANDMARK 2013-  היין הראשון בסדרה, שהושק בפסח האחרון, מושק בימים אלה היין השני בסדרה:  Merlot LANDMARK 2013.

זהו יין ייחודי, שמקורו בענבים שנבצרו מחלקת מרלו מקלון (תת זן) מצטיין, בו נמצאה רמת רזברטרול (האחראי העיקרי לסגולות הבריאות שיש ביינות אדומים) גבוהה משמעותית מהרמות המקובלות בענבים אדומים בכלל ובענבי מרלו בפרט, בארץ ובעולם.

 LANDMARK Merlot 2013, נבצר בהבשלה פנולית מלאה מחלקה ייחודית זו, עבר השרייה קרה למיצוי מיטבי של חומרי הטעם, הארומה, הצבע והרזברטרול ולאחר התבגרות של 18 חודשים בחביות עץ אלון צרפתי (75%) ואמריקאי (25%), התקבל יין הרמוני, עמוק ומורכב.

היין יצא בסדרה ממוספרת של 2900 בקבוקים

אלכוהול: 15.5%
מחיר לבקבוק: 170 ₪.

BRAVDO LANDMARK היא סידרת יינות שנולדה משילוב של מסורת חקלאית בת 130 שנים, עם שיטות חקלאיות חדשניות המבוססות על ידע, מחקר וסקרנות.
היינות הם תוצר של למידה ממושכת של הכרם, מיפוי מוקפד של חלקות ותת חלקות, מיצוי הפוטנציאל והייחוד של כל אחת מהן. האדמה והאקלים שחוברים יחד לגידול ענבים משובחים, הם הבסיס ליין איכותי.
את הכרם והיין מלווים לאורך כל הדרך, הפרופסורים בן עמי ברבדו ועודד שוסיוב.

, BRAVDO LANDMARK סידרת יינות איכות, המגלמת בתוכה את התשוקה, הידע והאהבה לפרי האדמה.

 

BRAVDO  שרדונה  2014

100% ענבי שרדונה.
היין יוצר בתהליך ייחודי המשלב חקלאות אינטנסיבית בכרם ושיטת ויניפיקציה המביאה למקסימום את ארומת פרי השרדונה.
ענבי השרדונה מכרם היקב עברו טיפול בעקת מים לפני הבציר להעצמת ארומת הפרי, טיפול הניתן לכל ענבי היקב.

מיץ הענבים צונן במהירות בטמפרטורה נמוכה ועבר הליך שיקוע של 24 שעות בקור להרחקת חלקיקים.

המיץ הצלול תסס כחודש תסיסה איטית וקרה במיכל נירוסטה עד לכ-9 אחוז אלכוהול ולאחר מכן שני שליש הועברו לחביות עץ אלון חדשות לסיום תסיסה כהלית ומלולקטית תוך ערבוב משקע השמרים במשך שלשה חדשים (סורלי).
עם סיום התסיסה בוצע תהליך התיישנות על גבי השמרים למשך 3 חודשים. בתום התהליך מוזג היין מהתהליך  ה"סורלי" עם היין מהתסיסה הקרה. התוצאה היא יין בעל דגש פירותי וחמאתי כמיטב המסורת של יינות "ברבדו".
היין בעל גוון זהוב עמוק וצלול. ארומת פרי עוצמתית, אננס, אשכולית, פירות טרופים וניחוח וניל עדין. היין בעל חומציות קלה מאוזנת גוף וטנינים רכים.  היין צפוי להתפתח היטב בבקבוק במהלך שלוש עד שש שנים.

אלכוהול: 12.5%
מחיר : 90 שקלים

יינות יקב ברבדו כרמי יוסף

BRAVDO  קברנה סוביניון 2013 

90% ענבי קברנה סוביניון ו 10% ענבי מרלו, שנבצרו מכרם יחיד בסוף ספטמבר 2013.
היין התבגר במשך 12 חודשים בחביות עץ רובן מעץ אלון צרפתי ומיעוטן מעץ אלון אמריקאי, ליצירת שילוב נכון בין ארומת הפרי וניחוח החבית. היין מיוצר ללא סינון בתהליכי הצללה ממושכים להבטחת ארומה וטעם עשירים וצפוי להתפתח היטב בבקבוק במהלך ארבע עד שבע שנים.

BRAVDO קברנה סוביניון 2013 הוא בעל גוף מלא, צבע אדום כהה ארגמני, ארומה בעלת עצמה ואיכות עם טעמים של שזיף, פירות יער גרגריים שחורים, עשבי תיבול, זית שחור ומנטה וכן רמזים של פלפל ירוק ופלפל שחור.
היין מכיל ריכוז גבוה של פנולים שיוצרים עפיצות קלה התורמת ליציבותו למשך שנים ומעניקים לו תכונות בריאותיות הודות לפעילותם נוגדות החמצון של תרכובות פנוליות.

אלכוהול: 14.2%
מחיר :  130 שקלים

 

BRAVDO רוזה 2014

BRAVDO רוזה 2014, מורכב מ 100% ענבי מרלו.

הפרי נבצר בשעות הלילה. בתהליך הריסוק, התירוש בא במגע קצר של כשעתיים עם הקליפות, עד הסחיטה והפרדת הקליפות מהתירוש. לאחר תסיסה קצרה בטמפרטורה נמוכה , על מנת לשמר את טעמי הפרי והארומה,  התקבל ה- BRAVDO רוזה, יין שובה לב ומרענן.

BRAVDO רוזה 2014, מצונן, מתאים לימי הקיץ החמים. היין פירותי ועשיר, בעל גוון וורוד מעודן.

אלכוהול: 13%
מחיר לבקבוק: 80 ש"ח

תגובות

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *