פיופ יין ואלכוהול בע"מ

שם איש הקשר:

עוז

טלפון:

‏02-5811122‏

נייד:

052-6999203

כתובת:

רמת אשכול - פארן 7 ירושלים ;; במישור אדומים: האוגדה 1;; רחוב גולדה מאיר 1 צומת בר אילן ירושלים

שעות פתיחה:

‏יום א-ד‏: משעה ‏08:00‏ עד השעה ‏22:00‏ יום ה‏ משעה ‏08:00‏ עד השעה ‏23:00‏ ‏שישי‏: משעה ‏08:00‏ עד שעתיים לפני כניסת השבת

אודות החברה

פיופ לוגו

פיופ בירושלים

 

לפוסט הזה יש תגובה אחת

 1. Israel

  עוז חיים אוהב-ציון מדווח מהחנות:
  רשת פיופ היא רשת ירושלמית של חנויות לממכר יינות ואלכוהול מעולים, במחירים ידידותיים לצרכנים. מדי שנה, במהלך העשור האחרון, מקדמת הרשת בנמרצות את תרבות היין הישראלית בתערוכת יין בולטת ושוקקת מבקרים בעיר הבירה. בתערוכה משתתפים עשרות יקבים מקומיים המציגים לראווה את יינותיהם בחגיגה של טעמים משכרים, לשמחתם של רבבות טועמים ולוגמים. את התערוכה השנתית הזאת יזמו אנשי פיופ, כדי להגביר ולהעמיק את הידע והטעם של הצרכן הישראלי במבחר המשובח והמרהיב של היינות הישראלים.

  החנות הראשונה של פיופ, נפתחה ברחוב מחניים ב-1994 בירושלים על ידי אלון לאל, עם שחרורו מהצבא, בסמוך לשכונה בה הוא נולד וגדל. תחילה הייתה זאת חנות סיטונאית למשקאות קלים ולפיצוחים ועם הזמן הפך המקום לחנות יין מקצועית ולמוסד מוכר וידוע בעיר. חנות היין של פיופ ביקשה והצליחה לאפשר לקהל הירושלמי שתייה איכותית כשרה, של יינות ואלכוהול ולצידם מלווי שתיה ואכילה, שכיחים כמו גם יוקרתיים. עם השנים גדלה החנות, התמקצעה ושיכללה את התפיסה שליוותה אותה מהיום הראשון והיא לספק ללקוחותיה את היינות הטובים ביותר במחירים הטובים ביותר בנמצא.

  החנות השנייה של פיופ הוקמה ב-2014 ברחוב איתם 2 במישור אדומים, ונועדה לשרת את אנשי מעלה אדומים, מועצה אזורית מטה בנימין, בקעת ים המלח, ואזור הערבה הצפונית, שבעבר נהגו לבקר בחנות ברחוב מחניים.

  בתחילת 2015 נפתחה חנות הדגל החדשה של פיופ ברחוב פארן 7 במרכז המסחרי רמת אשכול בירושלים. חנות היין והאלכוהול הזו היא הגדולה והטובה בישראל כמו גם הזולה והידידותית ביותר לכיסי הלקוחות. בחנות החדשה נמכרים כ-2500 סוגי מוצרים של כ -400 מותגים מהארץ ומהעולם. ביקור בחנות ברמת אשכול הוא כמו קפיצה קטנה לחו"ל, עם מחירים שעד כה ניתן היה למצוא בעיקר בדיוטי פרי. בין באי החנות החדשה צעירים ומבוגרים, ישראלים, אמריקאים, צרפתים, חילונים, דתיים וחרדים. ובקיצור – כל הפסיפס האנושי הירושלמי הצמא לחוויית קניה אקסקלוסיבית וחדשנית, במחירים ללא תחרות. לצד היינות והאלכוהול אפשר למצוא בחנות גם קונדיטוריית פרמיום כשרה, סיגרים, מתנות ואביזרים משלימים. חנות זו חרטה על דגלה להמשיך ולהוביל את העמקתה של תרבות היין והאלכוהול בישראל באמצעות אירועים מקצועיים לקהל הרחב שיערכו בה.

כתיבת תגובה