מצודת ברקאי

שם איש הקשר:

גילי בן שחא

טלפון:

057-9418186

כתובת:

קיבוץ ברקאי ביציאה מכביש 6 - מחלף עירון

אודות החברה

logo
מצודת ברקאי גן אירועים בשרון הצפוני

חתונה היא דבר קסום, על כך יסכימו רבים. הרגע בו עומדים תחת חופה וקידושין, שומעים את הברכות, רואים את הפרצופים המאושרים של כל המשפחה והחברים, ומבינים שזה עתה משנים סטטוס בחיים ומתמסרים לאחד והיחיד לשנים רבות של אושר ועושר.

לכן זוגות רבים אשר באים בברית הנישואין שואפים לערוך אירוע יוקרתי, כזה שייזכר לכל החיים ויהיה בגדר הצלחה רבה. חתונה היא ללא ספק האירוע שבו ההשקעה הכי גדולה בפרטים, תכנון שלוקח זמן רב ואינספור פרטים שרוצים לסגור, ופשוט לקוות ולהאמין שהערב שלנו יהיה הערב המושלם.
 

אחד המרכיבים החשובים ביותר בכל אירוע, ומאלו שיש ביכולתם להרים או להוריד כל חוות דעת ושביעות רצון של אורחים, זה כמובן האוכל המחולק במהלך האירוע. בין אם בקבלת הפנים, מנות הפתיחה והעיקריות, הקינוחים ומנות הביניים, לאיכות וטיב המזון תפקיד משמעותי ביותר.

במצודת ברקאי מאמינים כי אוכל טוב, עשיר ובשפע רב, העשוי מחומרי הגלם האיכותיים ביותר, זה מה שמגיע לחוגגים הבאים בשערי המקום. מטבח המצודה נהנה מירקות ותבלינים טריים שזה עתה נקטפו מכל פינות הגידול האורגניות שמצויות בסביבת המתחם.

לכם בעלי השמחה ניתנת הפריבילגיה לבחור מבין המגוון הרחב ביותר של מנות מעוררות תיאבון, שכל אחת נעשית באהבה והיא תאווה לחך וחגיגה לכל פה. טעמי מצודת ברקאי ישארו בפיכם עוד זמן רב, אז כדאי שתודיעו לכל המוזמנים לבוא רעבים, כי אוכל כזה הם עוד לא טעמו.

ברקאי600