שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

יריד היין – שותים ומחבקים את יקבי קו העימות

בשיתוף MyYain

תאריך/שעה
תאריך (עד תאריך) - 11/01/2024
17:00 - 22:00

בקטגוריה/ות


לראשונה בדיזינגוף סנטר מתקיים יריד יין בשיתוף MyYain בסימן חיזוק ותמיכה ביקבים ישראלים בדגש על קו העימות (גבול הצפון ועוטף עזה) .
כמו תמיד האירועים ללא עלות ליקבים ואף היקבים מתוגמלים.
ביום חמישי ה-11.1 משעה 17:00 יגיעו לדיזינגוף סנטר כ-35 יקבים מאזור העימות ליריד יין – שותים ומחבקים. כל משתתף באירוע יקבל כוס קריסטל יוקרתית ויוכל להנות מטעימות מכלל היקבים, בנוסף יקבל זיכוי בסה"כ 25 שקלים לרכישת יין מהיקבים. עלות כרטיס 100 שקלים.
כרטיסים לאירוע אפשר לרכוש באתר MyYain.com או בקישור: https://bit.ly/48aaO5F


 MyYain:
חברת MyYain הוקמה בשנת 2019 ע"י נתי נעים, והיא מעניקה את כלל שירותי היין לארגונים ולקוחות פרטיים: מארזים, סדנאות ופסטיבלים.
בשנים האחרונות הופקו מספר פסטיבלים גדולים ע"י החברה בירושלים, תל אביב, קיסריה ועוד. נתי נעים הוא מ"פ במילואים ונמצא בצו 8 מאותה שבת השחורה, אך החל מינואר 2024 חוזר לשקם את העסק שהיה ללא פעילות כ-3 חודשים.

מידע על חלק מיקבים המשתתפים וסיפורם:
יקב אוריאל – יקב אוריאל, הממוקם בשדרות, הינו יקב בוטיק שמתמחה בבלנדים אדומים והוקם על ידי אורי אקיאן. בעקבות המלחמה, מחצית מהתוצרת של בציר 2023 נפגעה כי לא ניתן היה לבצע סחיטה. כמו כן, המשגיח לא נמצא וגם לא העובדים שמגיעים מישיבת ההסדר בשדרות.
יקב מוניץ' – איתי מוניץ' הבעלים והיינן של היקב הינו קצין קרבי ונמצא במילואים מאותה שבת השחורה, בנוסף אחיו, שראל הוא הכורם של היקב נמצא גם הוא במילואים. ה-2 נפגשו בעזה. העסק נשאר מתפקד בזכות הנשים והחברים.
שי ונקרט  – יבוא וייצוג יקבים – שי מגיע לכלל הפסטיבלים שלנו, בנו של שי עומר נחטף מהמסיבה ברעים ונמצא עדין בשבי החמאס. שי מייצג יקבים ישראלים כמו: מרשה, סלוקיה ומייבא יינות מספרד. שי פועל רבות להחזרת בנו ואף החל במסורת שותים כוס יין להחזרת החטופים : #לחייעומר
יקב רקנאטי – היקב הוותיק השקיע רבות ביקב ומרכז המבקרים החדש בדלתון, ההשקה נדחתה והמרכז מבקרים סגור בשל הקירבה לגבול הצפוני.
בנוסף ישנם עוד מעל ל-30 יקבים עם סיפורים מרתקים על התמודדות בזמן המלחמה.
האווירה ביריד מותאמת למצב: ראשית זהו לא פסטיבל אלא יריד, לא יהיו ריקודים ו- DJ אלא רק מוזיקת רקע, המחיר הוזל ב-20% וקיימת תמכיה לכלל היקבים מקו העימות.

סרטונים מפסטיבלים קודמים:

https://www.facebook.com/watch/?v=145240874416667

https://www.facebook.com/watch/?v=2117810208368600

המפה לא זמינה

0

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

עוד אירועים