שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

קורס טעימת יין ביקב שורק – בית הספר ליין

תאריך/שעה
תאריך (עד תאריך) - 24/03/2022
18:00 - 21:00

בקטגוריה/ות


לפרטים נוספים והרשמה ‹‹

קורס טעימת יין ייחודי מתמקד בלימוד טעימת היין המקצועית. משתתפי הקורס יעברו בסדרת המפגשים טעימות יין רבות בהם יחשפו לסגנונות יין שונים, זני ענבים שונים ואזורי יין בארץ ובעולם. בכל טעימה יתנהל דיון על איכות היין, מאפייניו, וסגנונו.
הטעימה תכלול יינות בטעימה עיוורת ויינות בתוך תהליך עשייתם. כבית ספר לעשיית יין ינתן דגש על הצד הטכנולוגי של כל יין וסגנון.
כך במסע מופלא יעברו המשתתפים חווית טעימה, ירכשו כלים מקצועיים לטעימה והערכה של יין וידעו לנתח ולהעריך את עומקו ורוחבו של עולם היין.

מטרת הקורס
הקניית הבנה בטעימת יין מקצועית, פיתוח מיומנות טעימה ויכולת ניתוח של יינות שונים.

תכנית הקורס
מפגש 1
טעימה והערכה מקצועית של יין דרך סגנונות יין שונים | לימוד מהי טעימת יין מקצועית, ניתוח והערכה איכותית וסגנונית של יין. הערכת פוטנציאל התיישנות וחלון שתייה של יין. נטעם כ־10 יינות שונים מאזורים שונים וסגנונות עשייה שונים ונחדד את יכולת הטעימה והניתוח.
מפגש 2
אזורי יין וסגנונות יין עיקריים | נטעם יינות מאזורי יין שונים מישראל ומהעולם, ננתח את היינות ואת המאפיינים הייחודיים, נחקור את השפעת אזורי הגידול על אופי הענבים והיינות וננתח את ההבדלים בינהם.

מפגש 3
טעימת יינות מתיישנים | מפגש טעימה מרתק בו נחקור את נושא ההתיישנות של יינות שונים. נבצע טעימה שיפוטית ליינות, מתן ציונים ליינות והערכה של אופן התיישנות היינות

מפגש 1 – 24-3-2022
יום חמישי 18:00-21:00

מפגש 2 – 31-3-2022
יום חמישי 18:00-21:00

מפגש 3 – 7-4-2022
יום חמישי 18:00-21:00

המפה לא זמינה

0

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

עוד אירועים