שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

חגיגה של שמן זית ישראלי איכותי ואוכל

בבית הבד שמנא

כמידי שנה, בית הבד שמנא במושב חגור מתרגש לחגוג את עצירת שמן הזית החדש באירוע מיוחד, שכולו שיר הלל לתוצרת המקומית ולשמן זית ישראלי.

בתוכנית:
ארז אברמוב, העוצר הראשי של בית הבד,יסביר על פעילות בית הבד ועל תופעת הסירוגיות בענף הזית (תופעה שבה עץ הזית נותן שפע של פרי בשנה אחת ומעט מאוד פרי בשנה שאחריה)  וידבר על השלכותיה הצפויות על שוק שמן הזית הישראלי.

השף ארז קומרובסקי ירצה על שמן הזית, איכויותיו ושימושיו. וכן יכין מנות העושות שימוש בשמן הזית החדש, שהופק זה עתה מכבישה קרה, ויכבד בהן את האורחים. קומרובסקי ישלב במנות 3 זני שמנים מתוצרת "שמנא", ויעניק הסברים על התאמת כל זן לסוג ולאופי המנה.

האירוע יתקיים ב-6.12.2013, יום שישי, ב-11:00 במושב חגור.
האירוע פתוח לקהל הרחב בהזמנה מראש ובמחיר של 40 ש"ח. להרשמה:03-9033380

בית הבד "שמנא"
בית בד בוטיק, הגדול מסוגו בעולם ליצור שמן זית עשיר באיכות ובטעם. בית הבד הוקם במשק החקלאי של משפחת אברמוב שנוסד במושב חגור על ידי צביקה ונילי אברמוב לפני כ-50 שנה. מערך הייצור ב"שמנא" הוא מתוצרת חברה איטלקית-טוסקנית (olio mio), המתמחה בבניית בתי בד לתעשייה העולמית של שמני הפרימיום. הציוד המשוכלל של בית הבד מאפשר ייצור שמן זית באיכות ובטעם המשובחים ביותר, הודות לשיטה המפרידה את השמן מהזית בסחיטה אחת. ייצור ב"סחיטה יחידה" מעניק לשמן יתרונות רבים, בהם שמן מרוכז, בטעם פירותי עשיר, ארומה מודגשת, ערכים תזונתיים רבים, עושר בנוגדי חמצון, וכן חיי מדף ארוכים יותר.

 

שמנא
בית בד בוטיק
מושב חגור 03-9033380

 

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות