חגיגות מרדסו Maredsous ב- 55 Drafts & more

30/10/2013
ערב מחווה ייחודי לבירה הבלגית המשך »

55 Drafts & more, היכל התהילה, של חובבי הבירות יציין ביום חמישי ה 7/11/2013 ערב מחווה חגיגי במיוחד לבירה הבלגית מרדסו .  הטבות ומבצעים ינתנו ללקוחות אשר יזמינו את הבירה המנזרית.

הלקוחות יוכלו להנות ממתנה של כוס בירה מרדסו מעוצבת, מיוחדת לאספנים. מותנה בהזמנת שתי כוסות של שליש ליטר מרדסו צוננת, בעלת 10 אחוזי אלכוהול  ובעלות של 69 ₪.  *עד גמר המלאי.

ומי שיבחר להזמין כוס בירה אחת של שליש ליטר ישלם 39 ₪ ויקבל את צ'ייסר הבית במתנה.

כהרגלו בקודש מציע 55 Drafts & more בכל חודש פעילות אשר תוקדש בכל פעם למדינה אחרת ברחבי אירופה, ולסגנונות השונים בה. איציק אדרי, מבעלי 55 Drafts & more, אומר: "כפאב שמחזיק את מספר מותגי הבירות הגדול בישראל, מחבית ועד מבקבוק, אנו מאפשרים ללקוחות ליהנות משלל טעמים וסגנונות המגיעים מכל מדינות אירופה על מנת להעצים את חווית השתייה תוך הכרת התרבויות השונות הנוגעות בהסטוריה של כל מבשלה ומבשלה"

קצת על מרדסו

מָרֵדְסוּ  (Maredsous ) הוא שמו של מנזר בנדיקטיני בדרום בלגיה המפורסם מזה שנים רבות בבירות האיכות המיוצרות בו. בשנת 1963 החליטו הנזירים להעביר את ייצור הבירה למבשלת מורטגט בה מיוצרת הבירה המפורסמת Duvel. תחת פיקוח הדוק של הנזירים. הבירה מיוצרת בשיטה המסורתית במבשלה עד היום. הבירה עוברת תסיסה נוספת בבקבוק בשיטת שמפניה. מרדסו היא בירה בעלת צבע זהוב-אדמוני. בעלת גוף מלא ועשיר ומרקמה קטיפתי. הארומה קרמלית ופירותית עם ניחוח אפרסק ותפוז קל. בטעמה הייחודי ניתן לזהות רמזים לדבש, פלפל שחור, ופרי הדר. הבירה חזקה מאד (10%) אך עם זאת היא נותרת נעימה ונוחה לשתייה.

שעות פעילות המקום ימים ראשון עד שישי החל מהשעה 17.00 , שבת החל מהשעה 12.30 ועד אחרון הלקוחות .

55 Drafts & More

יס פלאנט, ראשון לציון – המאה ועשרים 4,
ראשון לציון מערב, סמוך לסופרלנד
טלפון: 03-5448888

 

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *