אתר אינטרנט חדש לג'יאקונדה

20/10/2013
עם יינות מ-7 ארצות, 54 אזורי יין שונים, 100 יצרנים, 62 זני ענבים המשך »

חברת ג'יאקונדה, שבבעלות ענת סלע ורפאלה רונן, המתמחה בייבוא יינות איכות, קיום טעימות יין והעברת סדנאות יין – משיקה בימים אלו אתר אינטרנט חדש.

האתר, שכתובתו www.giaconda.co.il, יאפשר לגולשים להיחשף לידע נרחב בעולם היין, להשתתף באירועים ופעילויות אותם מקיימת ג'יאקונדה, להתעדכן בחדשות, להזמין יינות איכות אותם מייבאת החברה ועוד.

"עם יינות מ-7 ארצות, 54 אזורי יין שונים, 100 יצרנים, 62 זני ענבים, אדומים ולבנים, אנו מאמינות שהאתר יהפוך במהרה לנקודת המפגש המרכזית והמקצועית של עולם היין בישראל, בהיותו משלב את ניסיוננו רב השנים, הרקע האקדמי והידע הפרקטי הנרחב שלנו.

בנינו אתר הנותן מענה לקשת הרחבה של לקוחותינו, הפונה לקהל גולשים מגילאים שונים ומספק דרך ייחודית להיחשף למגוון רחב של יינות יוצאי דופן, להרחיב את אופקי היין, ולרכוש ממגוון היינות המוצעים בקשת רחבה של מחירים ועם הנוחות של משלוח מדלת לדלת", מסרה רפאלה רונן, בעלים ומנכ"לית משותפת של ג'יאקונדה.

"האתר החדש שלנו מאפשר לצפות בסרטוני יין מקצועיים; לקרוא ראיונות ומאמרים על יינות, על ייננים, על סומליירים, על יקבים ועל נושאים שונים בעולם היין; להשתתף בדיונים, לשאול שאלות ולהביע דעות בסוגיות יין שונות במסגרת פורום; ולהתעדכן לגבי אירועי יין במסעדות, טעימות, סדנאות וטיולי יין; ולהתעדכן בהטבות המוצעות במסגרת מועדון החברים של ג'יאקונדה, ביניהן "מועדון השישה" – המאפשר להיחשף מידי שבוע ליינות ייחודיים המגיעים עד פתח הדלת בהטבת מחיר משמעותית", מסרה ענת סלע, בעלים ומנכ"לית משותפת בחברה.

לפרטים נוספים: www.giaconda.co.il, 052-6636638

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *