שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

מתחם היין של חברת בורדו ישראל

המרכז לקידום יין בישראל ברצפת רשת קניוני עזריאלי

מאת: ישראל פרקר
חברת בורדו ישראל – המרכז לקידום יין בישראל מקיימת מגוון פסטיבלי יין ברשת קניוני עזריאלי ברצפת הקניון כשמונה חודשים בשיתוף פעולה עם הקניון.

עזר נח ונונו מנכ"ל החברה סיפר לי שהפעילות נולדה מתוך צורך הולך וגובר לקדם את מכירות היין בארץ ולקרב את היין לסוגים שונים של אנשים באופן פשוט, זמין, ידידותי ונגיש ככל הניתן. עזר: "רצפת הקניון בכלל וקניוני עזריאלי בפרט הינם במה מדויקת ועוצמתית ופלטפורמה רצינית מאוד עבור ענף היין בכלל והנגשת היין בישראל בפרט."לוגו בורדו ישראל

ברשת עזריאלי תנועת האנשים גדולה מאוד בכל שעות היום מצעירים ועד מבוגרים.  כולם מגיעים לרכוש משהו, לפגוש מישהו, לראות ולהיראות. הקניון מספק את כל אלה ועוד הרבה, לדבריו של עזר.

עזר: "אנחנו פשוט מגיעים למקום בלילה עם ציוד רב ומקימים יריד לשלושה ימים הפועל במשך 11 שעות רצופות במהלך היום. ביריד אנו מטעימים את הקהל הרחב במגוון היינות וממיטב יקבי הארץ. כלל הפעילות מתבצעת ומבוססת על צוות מטעימי היין של חברת בורדו ישראל – ההון האנושי והעוצמה שלנו שהם גם בעצם אלה שמבצעים את השירות הדגל של החברה – מטעימים יין עבור היקבים בפעילויות מכירה שונות."
 

כמה זמן אתם כבר מבצעים פעילות זו? התעניינתי.
עזר: "במשך כשנתיים ביצענו מגוון פעילויות שונות ברחבי הארץ על בסיס דוכני יין מגוונים ופשוט למדנו כיצד לבנות מערך שלם לתכנון וביצוע יריד יין מלא על כל המשתמע מכך בתוך קניון כאשר הכול מוכוון מסחר ומכירות לצרכן.

הפעילות מחולקת לשלושה מתחמי פעילות ומתפרסת על שטח גדול יחסית בקומת הקרקע של הקניון:

* מתחם בר היין ענק ועוצמתי ובו כסאות ישיבה ותפריט יין להזמנת כוס יין ופלטת גבינות מבית מן האדמה.
* מתחם טעימות ענק שבו מוצגים היקבים והיינות.
* מתחם מתחלף שבו מתאימים את התוכן לעיר, לקהלים ולתקופה.

בקניון עזריאלי מודיעין הוקם מתחם יין לילדים עם 3 תחנות. קבלת הסבר קל ונעים לילד על יין, דריכה על ענבים, ציור תווית אישית והדבקה על בקבוק שכל ילד לקח הביתה.
בקניון עזריאלי איילון התקיים שיתוף פעולה ביוזמת הקניון עם משרד הכלכלה תחת התו "מיוצר בישראל" וכל הפעילות מותגה כך.
בקניון עזריאלי גבעתיים הוקם מתחם מוזיקה עם פסנתר כנף ונגן בהופעה חיה וכו.

עזר מוסיף: "אני רוצה לציין כי התגובות הן נלהבות והפעילות גדלה מחודש לחודש, ולאחרונה החלטנו להוסיף שני מתחמים נוספים קטנים כפיילוט: מתחם בירה ייחודית ושמני זית."

"ענף היין חייב להתחדש ואנו מחפשים את הדרך הנכונה ליצור ולייצר חדשנות והובלה בענף כאשר הכול מחובר לכלכליות ומכירות.

הפעילות בקניוני עזריאלי שמוכוונת העברת מסר פשוטה וזמינה, מהווה חידוש וחדשנות הן בפרויקט עצמו והן באופן הביצוע שמוכוון מסחר ומכירות.
 
"עיקר החידוש שלנו כאן הוא שכחברה המעניקה שירותי כוח אדם לטעימות, ושירותי קידום מכירות אנו בעצם מבצעים הכול עבור היקבים והמציגים. אנו משנעים, מקימים, בונים, מפרסמים, ממתגים, מציבים אנשי צוות, מביאים את כל הציוד איתנו עד רמת הברושור ומבצעים גם את ההטעמה עצמה.
כך שהיקבים והמציגים יכולים לעסוק במקצוענות שלהם – לייצר את היין ופשוט לבוא לבקר במתחם בו מוצגים יינותיהם לטעימה ולמכירה."

"המוטו שלנו הוא שירות מלא ככל שאפשר. זהו גם המודל הכלכלי הייחודי של מתחם היין שמסקרן לא פחות.
יחד עם כל מה שהיקב מקבל אנחנו גם רוכשים יינות בהתחייבות קנייה כך שבעצם אנו מבטיחים נקודת כניסה שווה בסיכון מול הסיכוי הכלכלי יחד עם היקבים כאשר כל יקב בוחר בעצם את עלות ההשתתפות שלו לפי מעגלים ידועים מראש. בכך הוא יודע איך הוא נכנס ואיך הוא יוצא מהאירוע."

בורדו 550

לא חששת מבניית המודל הזה?
עזר: "כשבאנו עם המודל חששתי קצת שירימו גבה ולא ישתפו איתי פעולה, אך קיבלנו אמון מלא ויש יקבים שמרוצים מאוד ומגיעים איתנו לכל פעילות בכל עיר.
אני רוצה לציין את חברת הכרם, אלרן יין, יקב ארזה, יקבי רקאנטי, יקבי בנימינה, יקב גבעות, יקב לוריא, יקב רות, יקב טפרברג 1870, הר אודם , עמק האלה, צור סוכנויות, יקב תשבי, טורא ועוד רבים ומצוינים."

ומה התחדש כיום?
"כעת החלטתי לפתוח את הדלת לכל הענף ולכל מי שחפץ לבוא ולקחת חלק ולהזמין את חובבי היין וגם את שעדיין לא חובבי יין לבוא וליהנות מיינותיו. הפעילות מתרחשת בגובה העיניים, באווירה נעימה. אנו עונים על שאלות, ונותנים שירות עם חיוך וטעימה מותאמת לכל אחד. "

"בקרוב מאוד נתחיל לזמן באופן ממוקד לפעילות גם אנשי מקצוע אזוריים. מסעדנים, מלצרים, בעלי מעדניות ועוד, לבוא, לטעום ולהתחדש. כך היקבים יוכלו להרוויח עוד נדבך חשוב מאוד של חשיפה והגעה לקהלי יעד קיימים וחדשים באופן מרוכז ויעיל מאוד עבורם מבחינה מסחרית.

הפלטפורמה הנ"ל מהווה מוקד חשוב של פעילות יזומה לקידום יין בפן מלהיב ומחדש שמוכיח עצמו ללא ספק."

לחברת "בורדו ישראל" יש שירותים נוספים ובראשם שירות מטעימי היין של החברה הפועלים בפריסה ארצית ומקדמים מאות סוגי יינות באירועים שונים.

לפרטים, שאלות ובירורים ניתן ליצור קשר עם משרדי "בורדו ישראל" בטלפונים הבאים:

09-7687164 / 050-3687648

אי מייל: [email protected]

לפוסט הזה יש 2 תגובות

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות