פסטיבל בירה בים האדום

23/09/2013
מאת: סימונה סולומון שאואט למערכת ערב ערב באילת המשך »


בחג השני של סוכות 24-26.9.13 – טיילת 'מול הים' המשודרגת – מסיבת הרחוב הגדולה באילת!

במסגרת הרחבת הקונספט של אילת כעיר פסטיבלים, אטרקציות ועוד, ייערך בחג שני של סוכות הפנינג ענק שיחלוש על פני שלושה ימים במתחם הטיילת המחודש של קניון 'מול הים' בואכה 'פנינת אילת' תחת הכותרת 'פסטיבל בירה בים האדום'.

ההפנינג יהיה כאמור בסימן בירה, במקביל ל'אוקטוברפסט' – חגיגת הבירה הגדולה של גרמניה, המתקיימת אף היא בימים אלה.

על היוזמה הברוכה מספר לנו חן לבון, בעל משרד 'לבון פרסום, פיתוח ואסטרטגיה' ומנהל שיווק של קניון 'מול הים', אחד השותפים למיזם.
חן לבון: "יזמתי גוף שנקרא 'קבוצת הפסטיבלים אילת' שמטרתו לעודד את התיירות לאילת באמצעות תכנים בשיתוף פעולה מלא עם עיריית אילת ורתמתי בעלי עסקים מקומיים לקבוצה, כולם משקיעים מכספם, מזמנם וממרצם למען הפרויקט המבורך הזה. השותפים העיקריים הם: ה'מסי', חוף 'פארק אבניו', 'ניין ביץ'', פאב 'הדובים', פאב 'האקדמיה', 'פאדיס', שי מ'יוסי במות', שגי אדרעי – איש השיווק, כפיר מ'פארטי אינפו', יחד נוביל את האג'נדה התיירותית. אנחנו נתמכים כרגע על ידי תאגיד התיירות, עיריית אילת, קניון 'מול הים', מרכז 'פנינת אילת', גופים מסחריים כמו 'קוקה קולה', 'טמפו', 'נורמן בירות' ועוד. המטרה כאמור להביא תיירות לאילת באמצעות שיווק חבילות נופש על בסיס ארוחת בוקר בלבד, כדי שהתיירים יצאו החוצה מהמלונות ויהיו להם מוקדי עניין ותכנים נוספים בעיר, הכוללים אמנים מהשורה הראשונה, מסיבות רחוב כמו שרואים בתל אביב, חיפה וירושלים עם כניסה חופשית.

הפסטיבל הראשון כאמור מתקיים בחג השני של סוכות 24-26.9.13, ימי שלישי-חמישי. אנחנו צופים שתושבי אילת יבואו ויפרגנו בענק לפסטיבל". מה בתוכנית? "הטיילת תעוצב למגה בר אחד גדול עם פינות ישיבה אלטרנטיביות, 150 מטר רץ של ברים בהם יוגשו לגילאי 18+ מעל 30 מותגי בירות וויסקי בשביל מצב הרוח. ביום הראשון לפסטיבל – ייערך מופע של 'כנסיית השכל' ודי ג'יים, מופעי קאברים ותחרויות בירה נושאות פרסים. היום השני לפסטיבל יהיה כולו על טהרת האילתים: מופעים של להקות מקומיות, וזמרים אילתים, 'התבלינים'. ביום השלישי – תתקיים מסיבת רחוב עם די ג'יים מהשורה הראשונה. הפעילות תתקיים מדי יום מ- 18:00 אל תוך הלילה". 

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *