שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

ערב של גברים ביפו ת"א

יין ומוצרי טיפוח והקשר ביניהם

מאת ישראל פרקר
"ערב של גברים אמיתיים" הם קראו לאירוע שנערך במסעדה יפו תל-אביב של שף חיים כהן, בהשתתפות אנשי תקשורת מובילים. בערב בו השתתפתי גם אני נמזגו לכוסות יינות של יקב מדבר, הוגשו ממיטב מנות המסעדה והושקה סידרת מוצרי טיפוח לגברים של Dove Men  מבית יוניליבר. את הערב הנחה העיתונאי ניר קיפניס  ששוחח עם הנוכחים על "מהו  גבר אמיתי" וסיפר בראשיתו על סקר בנושא שהוזמן ע"י יוניליבר

ומה הקשר בין גברים אמיתיים, יינות יקב מדבר ומוצרי טיפוח של דאב?

דאב חותרת לשנות גישתם של גברים רבים שהתרחקו ממוצרי טיפח ומלמדת אותם לשנות את גישתם הטיפוחית.  רוב יינות יקב מדבר הם לבנים שגברים התרחקו מהם בעבר אבל לאחרונה למדו שכדאי לחזור אליהם ולא להסתפק רק ביינות אדומים, כבדים ומרובי טעמים.

84% מהגברים מרוצים מהמראה החיצוני שלהם, כך קובע סקר בהזמנת המותג Dove Men לרגל השקתו בישראל. אצל נשים, לעומת זאת, המצב עגום הרבה יותר. בסקר עולמי של Dove שהתקיים ב-20 מדינות עלה כי רק 4% מהנשים מרוצות מהמראה החיצוני שלהן. הפער בין שני הנתונים הוא לא פחות ממדהים.
 

בחיפוש אחר הגדרה ל"גבר האמיתי" בשנות האלפיים, ערך המותג Dove Men  סקר שמספק הצצה אל תוך התפיסה של גברים את המושג בימינו. כך עולה למשל, כי שתי התכונות אשר מגדירות גברים (לדעתם של הנשאלים) הן להיות בן זוג/בעל טוב ולהיות מפרנס טוב. תכונות חשובות נוספות שצוינו על ידי הנשאלים הן להיות אבא טוב ולהיות אדם שעומד במילה שלו. 75% מהגברים נהנים לעשות קניות מחוץ לבית ו-62% נהנים לטפל בילדים. מטלות של ניקיון הבית, דווקא אהובות פחות על הנשאלים – 62% ציינו כי אינם נהנים לנקות את הבית.

גם במודל הגברי נמצאו הבדלים בין תפיסת הנשים לתפיסת הגברים. בעיני הנשים הגבר שהכי מייצג גבר אמיתי הוא ג'ורג' קלוני (22%), ואילו בעיני הגברים זהו בני גנץ (17%).

המחקר הגברי שנערך בקרב 489 גברים יהודים במדגם ארצי, אקראי ומייצג של אוכלוסייה זו, במסגרת סקר אומניבוס אינטרנטי.

נתוני הסקר הנשי נלקחו מתוך מחקר עולמי של המותג Dove אשר נערך בקרב למעלה מ-6400 נשים ב-20 מדינות בגילאי 18-34.
 

על יינות יקב מדבר (אלה שטעמנו יוצרו ע"י היינן יעקב אור-יה) סיפרה הייננית החדשה של היקב מערד מיטל דמרי. על ייצור היינות האדומים השנה אחראי היועץ איטלקי – דייגו צ'יורלטי המגיע היישר מטוסקנה.

2

וקצת פרטים גם על סדרת הטיפוח החדשה Dove Men שמשיקה חברת יוניליוור תחת המסר: "עכשיו זה בשבילך".

הסדרה תכלול תחליבי רחצה, סבון מוצק ודאודורנטים במגוון פורמטים (ספריי, סטיל ורול און). מוצרי הסדרה יגיעו בשלל ניחוחות: Clean Comfort, Extra Fresh , Aqua Impact , Energy Dry, Silver Control.

כמו כל המוצרים תחת המותג Dove, גם המוצרים לגברים מכילים לחות. תחליבי הרחצה לגברים מכילים את נוסחתMicro Moisture   אשר פותחה במיוחד לעור הגברי – טכנולוגיה חדשה המזינה את העור ומעניקה לו לחות. הדאודורנטים בסדרת Dove Men  הם שילוב עוצמתי של הגנה מירבית (עד 48 שעות) ו-25% לחות להגנה על העור.

סדרת Dove Men  מציעה עכשיו במחירי השקה:

  1. תחליבי רחצה בבקבוק של 400 מ"ל – 14.99 ש"ח
  2. דאודורנטים בפורמט ספריי 150 מ"ל – 16.99 ₪
  3. דאודורנטים בפורמט סטיק 50 מ"ל – 16.99 ₪
  4. דאודורנטים בפורמט רול-און 50 מ"ל – 16.99 ₪
  5. צמד סבונים מוצקים במשקל של 90 גר' ליחידה – כ-10 ₪

אז לחיים גברים וזו לא בושה להימרח בתכשירים מריחים טוב לפני שיוצאים מהבית.

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות