שתי האחיות של הבירות המפורסמות וינשטפן דונקל וקסטיל טריפל

26/08/2013
רשת ה- Irish Pub Temple Bar מציגה המשך »

רשת Irish Pub  Temple Bar, רשת הפאבים האיריים האיכותית והגדולה בישראל, תציע במהלך חודש ספטמבר שתי בירות ארופאיות עם עבר מפואר, האחת מגרמניה, השנייה מבלגיה . כחלק מתפיסת עולמה ממשיכה רשת ה-Irish Pub  Temple Bar לקדם את האהבה לבירה, לתרבות שתיית הבירה והאלכוהול בכלל ולחוויה האירית מאידך. לכן מדי חודש נותנת הרשת ללקוחותיה הזדמנות להחשף להיסטוריה של מבשלות מובילות מהעולם ולטעום בירות חדשות, המתווספות ל- 21 ברזי הבירה מחבית הקיימים. בירות החודש מוצעות בכל סניפי הרשת.
 בירות חודש ספטמבר הן שתיהן ואריאציות לבירות מוכרות מאוד ממבשלות מובילות.  מגרמניה, ויינשטפן דונקל ומבלגיה קסטיל טריפל.                                                    

ויינשטפן דונקל – האחות הכהה והפירותית.

בירת החיטה הבהירה של  ויינשטפן  מוכרת ואהובה מזה זמן רב, אך אחותה הכהה, הויינשטפן דונקל, מעט פחות מוכרת. מדובר בבירת חיטה לא מסוננת בעלת צבע ענברי כהה, עם טעמי מאלט עשירים, מאוזנים ומודגשים, בעלת טעם פירותי עם נגיעות של ציפורן. הבירה מופקת בתהליך של תסיסה עילית ומכילה 5.3% אלכוהול. הבירה מיוצרת על ידי מבשלת ויינשטפן, המבשלה העתיקה ביותר בעולם, הקיימת מאז שנת 1040 בחבל בוואריה שבגרמניה. בשנים האחרונות זכתה הבירה במדליות בתחריות בירה רבות. מומלצת להגשה בטמפרטורה של 5 עד 7 מעלות.

קסטיל טריפל – האחות הגדולה והחזקה

 קסטיל טריפל היא בירת אייל בלגי בהירה חזקה מאד, בצבע זהב עמוק, פירותית ומתובלת ולא מפוסטרת. היא למעשה אחותה הגדולה של הקסטיל רוז' המוכרת, אך בניגוד אליה היא איננה מתוקה ומכילה יותר אלכוהול, עם 11% אלכוהול, לעומת 8% של האחות הקטנה. הטריפל מציין למעשה שילוב בסגנונות הבירה במנזרים הבלגיים (סינגל, דאבל, טריפל, קוואדרופל). היא מיוצרת בתסיסה עילית, מבשלת ואן הונסברוק ממוקמת בתוך טירה מהמאה הרביעית לספירה ומכאן גם שמה וסמלה. המבשלה בבעלות משפחתית כבר יותר מ 200 שנה ומבשלת בירות אייל בלגיות. הבירה מומלצת להגשה בטמפרטורה של 9 מעלות.

 

קסטל

שעות פתיחה: ימים ראשון עד שישי  – 17.00 ועד אחרון הלקוחות, שבת החל מהשעה 12.30 ועד אחרון הלקוחות

סינמה סיטי, גלילות, רמת השרון, 03-6995536,

מתחם G, ויצמן 207, כפר סבא, טל. 09-7677575

סינמה סיטי ראשון לציון טל. 03-7165757

מתחם Cinemall, צומת לב המפרץ, חיפה. טל. 04-8404460

בקרוב יפתח טמפל בר בשדרות רוטשילד 11 תל אביב

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *