שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

יקב תבור וסטודיו אנד ג'וי עם מארזי חג

משלבים אמירה חברתית

שיתוף הפעולה בין יקב תבור לסטודיו אנד ג'וי, המעסיק אנשים בעלי מוגבלויות ומאפשר להם להתפרנס בכבוד, הינו יוזמה עסקית חברתית שמטרתה לקדם ערכי ערבות הדדית וקבלת האחר כדרך חיים בחברה הישראלית.

יקב תבור וסטודיו אנד ג'וי משיקים שיתוף פעולה לקראת החגים בייצור של סדרת יינות מבודלת המקדמת תרומה לקהילה. הסדרה מיועדת לתת מענה ללקוחות המחפשים מארזי חג המשלבים יין איכותי עם משמעות חברתית.

על כל בקבוק מהסדרה המיוחדת מודבקת תווית המציינת את היותו שייך למהדורה מיוחדת לקהילה מיוחדת. על התווית מופיעה יצירת אמנות של המשתקמת שירה, שהצטרפה לסטודיו אנד ג'וי בשנת 2008. מאחר וסטודיו אנד ג'וי אינו נתמך על ידי כספי ציבור או תרומות, אלא מתקיים אך ורק ממכירות מוצריו, רכישת המארזים המשותפים מהווים תרומה אמיתית לקהילה.

 

המהדורה המיוחדת לחג כוללת שני יינות מסדרת הר של יקב תבור:

קברנה סוביניון– מורכב מ 90% ענבי קברנה סוביניון ו 10% מרלו. יין רענן ופירותי, בעל ארומות אופייניות לזן של שזיף, קסיס ופטל. (היינות משווקים בשני גדלים: 750 מל' / 375 מל')

שרדונה– מיוצר מענבי שרדונה אשר נבצרו בכרמי היקב בגליל. יין קל ופירותי המשלב טעמים של מלון, אפרסק ואגס עם נגיעות של פירות טרופיים. ליין צבע זהוב בהיר וחמיצות קלה המובילה לסיומת נעימה ומתמשכת(היינות משווקים בשני גדלים: 750 מל' / 375 מל').

לדברי נדב עטיה, מנהל סטודיו אנד ג'וי, ברוח התקופה גופים ואנשים מחפשים לתת מתנות לא ראוותניות, אלא שיש בהן ערך שימושי והיינות עונים על צורך זה.

 

יקב תבור וסטודיו אנד ג'וי

היינות שנבחרו שובצו במגוון חבילות שי מקוריות ובלעדיות לסטודיו אנד ג'וי אותן ניתן לרכוש גם באמצעות אתר האינטרנט של סטודיו אנד ג'וי:www.andjoy.org.il וגם באמצעות הזמנה טלפונית: 03-9011735 .

 

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. כדי לתת

    העשייה המיוחדת של סטודיו אנד ג'וי משלבת בה גם התחדשות בלתי פוסקת שבאה לידי ביטוי גם בשיתוף הפעולה הזה עם המתנות לראש השנה. אתם מוזמנים להכיר גם את הדף שלנו: http://www.facebook.com/andjoy.

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות