יקב תבור וסטודיו אנד עם מארזי חג

25/07/2013
משלבים אמירה חברתית המשך »

שיתוף הפעולה בין יקב תבור לסטודיו אנד ג'וי, המעסיק אנשים בעלי מוגבלויות ומאפשר להם להתפרנס בכבוד, הינו יוזמה עסקית חברתית שמטרתה לקדם ערכי ערבות הדדית וקבלת האחר כדרך חיים בחברה הישראלית.

יקב תבור וסטודיו אנד ג'וי משיקים שיתוף פעולה לקראת החגים בייצור של סדרת יינות מבודלת המקדמת תרומה לקהילה.
סדרה מיועדת לתת מענה ללקוחות המחפשים מארזי חג המשלבים יין איכותי עם משמעות חברתית.

על כל בקבוק מהסדרה המיוחדת מודבקת תווית המציינת את היותו שייך למהדורה מיוחדת לקהילה מיוחדת. על התווית מופיעה יצירת אמנות של המשתקמת שירה, שהצטרפה לסטודיו אנד ג'וי בשנת 2008. מאחר וסטודיו אנד ג'וי אינו נתמך על ידי כספי ציבור או תרומות, אלא מתקיים אך ורק ממכירות מוצריו, רכישת המארזים המשותפים מהווים תרומה אמיתית לקהילה.

המהדורה המיוחדת לחג כוללת שני יינות מסדרת הר של יקב תבור:

קברנה סוביניון – מורכב מ 90% ענבי קברנה סוביניון ו 10% מרלו. יין רענן ופירותי, בעל ארומות אופייניות לזן של שזיף, קסיס ופטל. (היינות משווקים בשני גדלים: 750  מל' / 375 מל')

שרדונה – מיוצר מענבי שרדונה אשר נבצרו בכרמי היקב בגליל. יין קל ופירותי המשלב טעמים של מלון, אפרסק ואגס עם נגיעות של פירות טרופיים. ליין צבע זהוב בהיר וחמיצות קלה המובילה לסיומת נעימה ומתמשכת (היינות משווקים בשני גדלים: 750  מל' / 375 מל').

תבור + אנד ג'וי 2

 

היינות שנבחרו שובצו במגוון חבילות שי מקוריות ובלעדיות לסטודיו אנד ג'וי אותן ניתן לרכוש גם באמצעות אתר האינטרנט של סטודיו אנד ג'וי:www.andjoy.org.il  וגם באמצעות הזמנה טלפונית: 03-9011735 .

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *