בירות ברשת ה- Temple Bar Irish Pub

25/07/2013
אוגוסט חם עם בירות החודש המשך »

רשתIrish Pub  Temple Bar, רשת הפאבים האיריים האיכותית והגדולה בישראל, תציע שתי בירות חדשות לחודש אוגוסט – אחת ישראלית ממבשלות אלכסדנר והשנייה לאגר גרמני ממבשלת לוונבראו. כחלק מתפיסת עולמה, הרשת מקדמת מאז היווסדה את האהבה לבירה, תרבות שתיית הבירה ואלכוהול וחוויה אירית. מתוך כך מעניקה הרשת מדי חודש הזדמנות ללקוחות לטעום שתי בירות חדשות, המתווספות  ל-21 ברזי הבירה מחבית הקיימים בפאב. בירות החודש מוצעות בכל סניפי הרשת: סינמה סיטי גלילות רמת השרון, מתחם G בכפר סבא, סינמה סיטי ראשון לציון וב"סינמול" לב המפרץ בחיפה.

אלכסנדר בלונד – בירת בוטיק ישראלית עם פרשנות לאיל בלגית:

 מבשלת אלכסנדר הוקמה בשנת 2008 בעמק חפר, סמוך לנחל אלכסנדר ומאז מייצרת בירות בוטיק עם דגש על שימוש בחומרי הגלם מהאיכות הגבוהה ביותר. האלכסנדר בלונד היא בירת איל ופרשנות של המבשלה לבירות הבלונד הבלגיות, אך עם טוויסט ישראלי, כך היא שומרת על עושר הטעמים והניחוחות, אך היא קלילה יותר ומתאימה יותר למזג האוויר ולאופי הישראלי. הבירה מכילה 5.3% אלכוהול, ומציגה ניחוח פירותי ואיזון מושלם בין מרירות הכשות למתיקות הלתת.

לוונבראו – לאגר גרמני עם היסטוריה ארוכה:

ההיסטוריה של מבשלת האריות, בתרגום חופשי מגרמנית ועם סימן ההיכר של האריה בתווית, ארוכה מאוד. היא מיוצרת מאז שנת 1383 והיא אחת משש הבירות המוצגות באוקטוברפסט ומציגה בו מאז 1810. מקורו של סמל האריה של הבירה, נלקח מציור שהיה על קיר המבשלה המקורית שתיאר את סיפור דניאל בגוב האריות. יש גם קשר יהודי, כשבעלי המבשלה היה היהודי ג'וזף שליין, עד לערב מלחמת העולם השנייה, אז גלה לארה"ב. מדובר בבירת לאגר מינכנאי בהיר (Helle), בעלת 5.2% אלכוהול, עם גוף קליל ומרירות נמוכה ועדינה.

 

שעות פתיחה: ימים ראשון עד שישי  – 17.00 ועד אחרון הלקוחות,
שבת החל מהשעה 12.30 ועד אחרון הלקוחות

בקרוב – Irish Pub  Temple Bar גם ברחוב רוטשילד בתל-אביב.

סינמה סיטי, גלילות, רמת השרון, 03-6995536,

מתחם G, ויצמן 207, כפר סבא, טל. 09-7677575

סינמה סיטי ראשון לציון טל. 03-7165757

מתחם Cinemall, צומת לב המפרץ, חיפה. טל. 04-8404460

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *