רשת 'דרך היין' התחייבה לתו אמון הציבור

24/07/2013
תו אמון הציבור הוענק לרשת המשך »

logo_20-year

רשת חנויות דרך היין, החוגגת בימים אלו 20 שנה להקמתה, מציינת עוד סיבה למסיבה : לפני מספר ימים קיבלה הרשת את 'תו אמון הציבור' מארגון אמון הציבור. התו מסמן את התחייבותה של הרשת להגינות בעסקים ואת השאיפה להגיע לשביעות רצון מלאה של כל לקוחותיה. עוד התחייבה הרשת על רמת בטחון גבוהה באיכות השירות, בשמירה על פרטיות לקוחותיה, ובנכונות לטפל במהרה בכל ליקוי ותלונה באם תתקבל.

לפני קבלת תו אמון הציבור הרשת עברה תקופת מועמדות ממושכת במהלכה הוטמעו כללי אמון הציבור בכלל החנויות ובהנהלת הרשת. אתר האינטרנט, הפרסומים, המבצעים והתקנונים כולם עברו בדיקה מקיפה של אנשי ארגון אמון הציבור.
אלי שקד, מנכ"ל רשת דרך היין בירך על ההישג ומסר: "דרך היין שמה לה למטרה לשמור על הזכויות הצרכניות של לקוחותיה מיומה הראשון והיא גאה לשאת את התו הנכבד".

רשת דרך היין נוסדה בשנת 1993, עם הקמת הסניף הראשון ברחוב החשמונאים בתל אביב. הרשת הוקמה במטרה לקדם את תרבות היין בישראל. כיום מונה הרשת 8 סניפים, בהם בתי ספר ליין, המקיימים קורסי יין מקצועיים לקהל הרחב ע"י ייננים, אשר השתתפו בהם עד היום אלפי ישראלים חובבי יין. לרשת אף מועדון לקוחות המונה כ-20,000 חברים פעילים, אשר נהנים מאירועי יין, טעימות מקצועיות, שירותי אחסון יינות בתנאים אופטימאליים ועוד.

'אמון הציבור' הוא ארגון לתועלת הציבור ללא מטרת רווח, קם מתוך הייעוד להנחיל בישראל כללים המבוססים על הגינות ויושרה, שיתרמו לרווחת הצרכנים ובתי העסק ההגונים כאחד, כמקובל במדינות המתקדמות בעולם.

 

 

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *