שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

החופש הגדול ברובע היהודי

כניסה חינם למפונים, והטבות למשפחת מילואימניקים 

בחברה לפיתוח הרובע היהודי והמועצה לשימור אתרי מורשת נערכים לחופש הגדול והם הכריזו על כניסה חינם למפונים, והטבות למשפחת מילואימניקים באתרי התיירות ברובע היהודי בירושלים.
הרצל בן ארי, מנכ"ל החברה לפיתוח הרובע היהודי: "זה הזמן להתחבר למורשת ולשאוב ממנה כוחות"

נדב מונק מנהל תיירות הרובע: "אנשים מתייחסים לרובע היהודי בתור מעבר לכותל ולא מכירים את האתרים המגוונים שיש בו. יש ברובע היהודי פעילויות ואתרים רבים ומגוונים שביום אחד כמעט ואי אפשר להספיק לעבור".

במסגרת פתיחת הקיץ השיקו בחברה לפיתוח הרובע כרטיס משפחתי בעלות של 200 שקלים בלבד שמאפשר ביקור בכלל אתרי הרובע ביניהם הרובע ההרודיאני – שכונה של כהנים עשירים מימי בית שני.
באתר הסגור והממוזג שעבר שיפוץ בשנתיים האחרונות בהשקעה של 18 מיליון שקל נבנו שבילי זכוכית שמאפשרים ללכת ממש בתוך הבתים העתיקים וכן נוספו הולוגרמות ומיצגים אור קוליים שמשחזרים את חווית ההליכה בשכונה בימי בית שני.

אתרים נוספים ברחבי הרובע שכלולים בכרטיס המשפחתי הם:
הגן הארכיאולוגי ירושלים-מרכז דוידסון,
בית הכנסת החורבה,
הבית השרוף ובו מיצג רלוונטי יותר מתמיד על מלחמת האחים שגרמה לחורבן,
בית פלוגת הכותל.
תינתן אפשרות גם לחוויה מודרכת שכוללת סיור ברחבי הרובע וכניסה לשני אתרים בעלות מוזלת של 200 ש"ח למשפחה בלבד.
בחברה לפיתוח ושיקום הרובע מציינים שהחופש השנה צפוי להיות שונה מבכל שנה כשמרבית מאתרי הבילוי האהובים על הישראלים נמצאים באזורים מאוימים. זה מוביל לעלייה בביקוש לאתרי תיירות בירושלים, בדגש על אתרים ממוזגים שמתאימים לחוויה משפחתית בקיץ.

במסגרת ההערכות לקיץ הכריזו בחברה לפיתוח הרובע בשיתוף פעולה עם המועצה לשימור אתרי מורשת על כניסה חינם בתיאום מראש לקבוצות של מפונים שרבים מהם נמצאים בבתי המלון בעיר ועל הנחות של 40-50% למשפחות של מילואימניקים.

הרצל בן ארי, מנכ"ל החברה לפיתוח ושיקום הרובע היהודי : "זה הזמן להתחבר למורשת ולשאוב ממנה כוחות, אני מזמין את כל עם ישראל להגיע לאתרי המורשת ברובע ולהתחבר לשורשים שלנו."
"אנחנו מחבקים את משפחות המפונים ומצדיעים למשפחות המילואימניקים ואנחנו מזמינים אותן לקחת פסק זמן ולהנות ברובע היהודי".

קרדיט: תיירות הרובע

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות