שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

מתחם בילוי, אומנות ויין בפרויקט "פארק היין" בזיכרון יעקב

א.ג.ת.ד נדל"ן תשקיע כ-50 מיליון ש"ח במקום

חברת א.ג.ת.ד, מהחברות המובילות בתחום ייבוא האלכוהול והיין בשוק הישראלי, ממשיכה לבסס את מעמדה ככוח עולה בשוק הנדל"ן הישראלי – תקים מתחם בילוי, אומנות ויין בפרויקט "פארק היין" בזיכרון יעקב, בשטח של כ-3 דונם.
המתחם צפוי להיקרא על שמו של מר ויקטור טורגובצקי ז"ל, אביהם של יבגני ואלכס טורגובצקי, ראשי החברה, מי שהיה פעיל במסגרת א.ג.ת.ד במשך שנים רבות מיום הקמתה ועד ליציאתו לגמלאות.
המתחם של חברת א.ג.ת.ד במסגרת פרויקט "פארק היין" יוקם בהשקעה של כ-50 מיליון שקלים בשלב הראשון, כאשר א.ג.ת.ד בעצמה תנהל אותו. על פי התכנון, במתחם אמור לקום מתחם אירועים וחדרי אירוח, חנות אלכוהול ויין בוטיק וגלריות ומתחמי סדנאות, הרצאות, תערוכות וכו'.

במורדות הדרום מזרחיים של זיכרון יעקב, בין פארק הנדיב ופארק אלונה, רוקם בימים אלה עור וגידים פרויקט "פארק היין". זהו מיזם ראשון מסוגו, הנהנה מתמיכתם והגשמת חזונם של רשות מקרקעי ישראל ומועצת זיכרון יעקב אשר יהווה אבן דרך מרכזית בתיירות בישראל ועל פי הצפי.
פארק היין יהווה אטרקציה תיירותית לאומית ויעד תיירותי בין-לאומי אשר ישימו את ישראל על מפת היין העולמית.
פרויקט "פארק היין" הינו אחד הפרויקטים המושקעים והמפוארים יכלול מגוון גדול של יקבים, כרמים, מלונות בוטיק, שטחי מסחר ייחודיים, מרכז כנסים, מרכזי מבקרים, חוויות קולינריות, מקומות בילוי, מדשאות, גני ירק, שבילי טיולים ופינות חמד רבות.
הפארק ישתרע על פני כ-600 דונם, כאשר הנופים העוטפים אותו יעניקו לו ולמבקריו חוויה מקורית, וייחודית  בדומה לחבלי יין מפורסמים בעולם.

את הפרויקט מתכנן האדריכל הוותיק יורי פוצ'ינסקי, בעל משרד אדריכלים מאז שנת 1999. פוצ'ינסקי מתכנן מטעם משרד השיכון, מרצה בטכניון, והוא אמון על פרויקטים רבים ובהם בנק הפועלים, בתי אבות אשכול ועוד. בנוסף מתמחה המשרד בתכנון מבני ציבור, שכונות מגורים, מלונאות, התחדשות עירונית ועוד. בחו"ל תכנן פוצ'ינסקי בתי מלון בטביליסי, באטומי, אומן ועוד ואף זכה בהכרה ובפרסים בינלאומיים.

יבגני טורגובצקי, בעלים ומנכ"ל א.ג.ת.ד: "כחברה שמתמחה במשך שנים רבות בתחום ייבוא האלכוהול והיין והמזון לישראל, זה היה אך טבעי לקחת חלק בפרויקט הגדול ביותר בישראל בקונספט הפנאי והיין. החברה השקיעה משאבים לא מבוטלים על מנת לקחת חלק משמעותי בפרויקט וזאת בשל החיבור המיידי לרעיון ולמהות, וכמובן לפוטנציאל הגדול שטמון בו. המתחם של חברת א.ג.ת.ד במסגרת "פארק היין" מתכלל ומתמצת באופן מושלם את פעילותה של החברה, על שלל זרועותיה".

חברת א.ג.ת.ד נוסדה בשנת 1999 והיא ממוקמת באזור התעשייה של נתניה. מעבר להיותה כוח משמעותי בתחום האלכוהול בישראל, א.ג.ת.ד, בבעלותם ובניהולם של יבגני ואלכס טורגובצקי, מייבאת מזון, יינות ומשקאות אלכוהוליים מרחבי תבל. החברה הינה אחת מהחברות המובילות בתחום יבוא האלכוהול בשוק הישראלי ולאחרונה הקימה חטיבת מזון חדשה המייבאת מוצרי מזון פרימיום ממגוון רחב של מותגים בינלאומיים.

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות