שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

The Macallan Harmony Collection III

מהדורה חגיגית השלישית מושקת

בשיתוף פעולה ייחודי בין מזקקת הוויסקי היוקרתית למעצבת העל סטלה מקרטני ואחותה הצלמת מרי מקרטני – מושקת כעת המהדורה השלישית של The Harmony Collection
השנה, מציין מותג הויסקי היוקרתי, מקאלן, 200 שנים של היסטוריה עשירה, בסדרת השקות של מהדורות חגיגיות. יריית הפתיחה היא ההשקה של המהדורה השלישית במספר בסדרתThe Harmony Collection.
המהדורה השלישית היא פרי של שיתוף פעולה בין מקאלן לבין זוג האחיות, הצלמת ומעצבת העל – מרי וסטלה מקרטני וכל כולה חוגגת את פוריות האדמה הסקוטית ושואבת השראה מהאחו הירוק המאפיין כל כך את הטבע הכפרי בסקוטלנד.

המארז והתוויות, מיוצרים תוך שימוש בחומרים מהטבע כמו גזרי אחו, במטרה להעניק לחומרים בסוף דרכם הטבעית ייעוד ומטרה מחודשים. המארז עוצב כך שיכלול צילום של אחוזת מקאלן ע"י הצלמת מרי מקרטני.
צוות המזקקה של מקאלן שאב את השראתו מהחיבור לטבע ולגבעות המוריקות של סקוטלנד ויצר ביטוי ייחודי המזכיר אחו ירוק ושדות שעורה שהבשילה, הודות לשימוש בשילוב של חביות אלון מתובל בשרי וחביות בורבון להעמקת הטעמים.

סטיבן ברמנר, מצוות ה-whisky makers של מקאלן מתאר את חווית הטעימה : "המהדורה החדשה של The Harmony Collection מעניינת במיוחד. ה-Amber Meadow הוא סינגל מאלט המאופיין בניחוח של פריחה חמימה ושדות שיעורה בשלים, הצבע הטבעי מזכיר שקיעה קיצית, ולויסקי סיומת עשירה בריח הדרים. הוויסקי עובר תהליך יישון בחביות שרי יוצאות דופן וחביות בורבון, אשר משקפות את עושר הטעמים שמחכה לצרכנים. באף, פירות הדר טריים ופרחי לִבְנֶה המשתלבים עם רמזים של וניל, קוקוס ושדות שעורה בשלים. ובטעימה, תווים של אלון, לימון ומלון בולטים, לצד טעמים של לחמנייה מתוקה ושקדים עם תה ירוק. הסיומת ארוכה, עשירה ומתוקה."

משנת 2022 יוצאת בכל שנה מהדורה חדשה של The Harmony Collection.
המהדורה הראשונה של הסדרה נוצרה בהשראת פולי קקאו והמהדורה השנייה נוצרה בהשראת קפה אינטנס ערביקה, כאשר כל אחת מהמהדורות שמה דגש על אלמנט הקיימות והמחזור הן באריזות והן בתוויות.

The Macallan Harmony Collection Amber Meadow (ABV 44.2%)
צבע: שקיעה קיצית
ריח: תפוז עשיר, לימון, וניל, קוקוס ושדות שעורה
החך: עשיר בעץ, לימון, מלון, לחמנייה מתוקה, שקדים ותה ירוק
סיומת: עשירה, מתוקה, ארוכה ומורכבת

אפשר להשיג בחנויות האלכוהול הנבחרות.
מחיר מומלץ לצרכן: 1,200 ש"ח
*המחיר הסופי נקבע בחנויות בלבד

פרטים נוספים באתר: https://www.themacallan.com/en/stella-and-mary-mccartney

מזקקת מקאלן, הוקמה בשנת 1824 על גבעה קטנה מעל נהר ספיי בצפון-מזרח סקוטלנד על ידי אלכסנדר ריד, שזכה להיות מהראשונים שקיבלו אישור חוקי לזקק ויסקי. מאז, במשך 200 שנים, מתפארת המזקקה במוניטין יוקרתי בזכות ערכי היסוד של המותג: ייחודיות, יצירתיות, אמנות, מורשת וקיימות. קיימות חברתית וסביבתית נמצאת בלב ליבו של מקאלן, כחלק ממחויבות המזקקה להמשיך וליצור מורשת חיובית.
כל בקבוק ויסקי סינגל מאלט מגלם בתוכו את השליטה הייחודית של המזקקה בחומרי הגלם שיוצרים יחד תזקיק מדויק. ההשפעה הגדולה ביותר על הסינגל מאלטים הנחשקים של מקאלן הן חביות השרי המיושנות העשויות עץ אלון, מהן מקבל הוויסקי את הטעמים, הארומות והצבע הייחודי שלו.

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות