שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

שני סוגי ג'ין של יצרן המותג הגואטמלי Xibal

זכו במדליית זהב  ל2024 ע"י המכון הבינלאומי לבדיקת משקאות

חברת א.ג.ת.ד – מחברות ייבוא האלכוהול והיין המובילות בישראל – גאה להודיע כי שני סוגי הג'ין של המותג הגואטמלי Xibal אותו החברה משווקת בארץ – Xibal Gin ו-Xibal Equinox – זכו במדליית זהב של המכון הבינלאומי לבדיקת משקאות לשנת 2024 עם ציונים מעולים של 92 נקודות.
זו הכרה באיכות הנהדרת ובטעם הייחודי של הג'ין המוכר והאהוב.

המכון הבינלאומי לבדיקות משקאות הוא חברת שיווק המספקת חוות דעת על משקאות חריפים, יין ובירה. הוא משתמש בציונים מספריים ומפרסם מיידע עם תוצאות של חברות המגישות את מוצריהן לסקירה. השופטים משתמשים במעבדת טעימות בשיקגו ושיטות הבדיקה שלהם ממזערות גורמים חיצוניים וממקסמות את ריכוז חברי הפאנל.
כל השופטים הם טועמים מקצועיים, קמעונאים, מסעדנים או סופרים בולטים.

Xibal Gin, שכבר משווק בישראל בהצלחה, הוא משקה מזוקק באמצעות דומם נחושת, בנוכחות צמחים טבעיים כגון שורשי ערער, פריקון, שומר, כוסברה ותבלינים כגון פלפל אנגלי, לימון, עלי דפנה, הל ותפוז. הכול תחת בקרת האיכות המחמירה ביותר, המבטיחה את הטוהר הגבוה ביותר.

Xibal Equinox, אותו חברת א.ג.ת.ד תחל לשווק בישראל בקרוב, נולד מההשראה והקסם של יום השוויון האביבי, תופעה אסטרונומית שבה ליום וללילה יש אותו משך. זהו רגע בו השמש מגיעה לנקודה הגבוהה ביותר שלה ומקבלת עונה חדשה, מעניקה פוריות לכדור הארץ ומבשרת על בואם של רגעים יוצאי דופן. Xibal Equinox היא מהדורה מיוחדת של Xibal Gin, בשילוב של המוצרים האופייניים הגדלים בעונה זו, בנוסף למרכיבים אופייניים נוספים של Xibal, כגון: תפוז, לימון, הל ופריקון.

חברת א.ג.ת.ד נוסדה בשנת 1999 והיא ממוקמת באזור התעשייה של כפר יונה .
א.ג.ת.ד שבבעלותם ובניהולם של יבגני ואלכס טורגובצקי, מייבאת מזון, יינות ומשקאות אלכוהוליים מרחבי תבל. החברה הינה אחת מהחברות המובילות בתחום יבוא האלכוהול בשוק הישראלי ולאחרונה הקימה חטיבת מזון חדשה המייבאת מוצרי מזון פרימיום ממגוון רחב של מותגים בינלאומיים.

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות