שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

מופעי אביב במערת צדקיהו

 שולי רנד במופע מיוחד ליום ירושלים

שולי רנד, האמן מאחורי כמה מהיצירות החשובות והמטלטלות של העשור האחרון, ואחד היוצרים הבולטים ביותר בתרבות היהודית-ישראלית, מגיע להופעה מיוחדת במערת צדקיהו בסימן יום ירושלים.

אלבומיו הביאו לפסקול הישראלי שירים שהפכו לחלק חשוב בתרבות הישראלית ללא הבדלי דת, מין, וגיל, שהצליחו לצרוב את לבבות כולם ולאחד בינינו לרגע אחד מרומם.

מופע הלהקה החדש כולל את כל שיריו הגדולים של שולי רנד: אייכה, המשורר, מוחין ד'קטנות ועוד; את שירי האלבום האחרון, רצוא ושוב, דע בני אהובי – השיר שכבש את מצעדי ההשמעות, הספינה, ויתר שירי האלבום המופלאים; את הסינגלים האחרונים, הלהיטים הגדולים של התקופה האחרונה – בין קודש לחול, עוקר הרים, ועוד ביצועים מיוחדים לקלאסיקות ישראליות ידועות.

שיריו של שולי רנד בשילוב יכולותיו כשחקן בחסד עליון כפרפורמר ייחודי המפליא בסיפורים על הבמה כפי שרק הוא יודע, יוצרים יחד מופע מיוחד ובלתי נשכח.

שאטלים ללא תשלום יצאו מרח' שבטי ישראל 14 עד למערת צדקיהו וחזרה, החל מהשעה 20:00, ויחזירו את הקהל אל רח' שבטי ישראל בסוף המופע.
חניונים באזור: קרתא, העירייה (ספרא), שער שכם
מספר המקומות מוגבל. כרטיסים בבימות טל: *6226 ובאתר:www.bimot.co.il
מחיר כרטיס: 100 ₪ לאדם, גמלאים, סטודנטים ומחזיקי כרטיס ירושלמי 90 ₪

שולי רנד – צילום תמר חנן

מערת המסתורין והאגדות של ירושלים מסתתרת מתחת לבתי העיר העתיקה ומדהימה בגודלה וביופייה.
האגדה מספרת כי בעת מצור הבבלים על ירושלים נמלט צדקיהו מלך יהודה האחרון, דרך מערה זו ליריחו ומכאן שמה. ככל הנראה החציבה במקום החלה בימי בית ראשון. יוסף בן מתתיהו כינה אותה "מערת המלכים", וממנה נחצבו האבנים לבניין ירושלים ובית המקדש בתקופת הבית השני.
היא נעלמה מהעין עם בניית חומות העיר בתקופה העות'מאנית, ונחשפה שוב, במקרה, בראשית המאה ה-20. בשעות היום חושפת המערה פנים נוספות וחדשות בסיורים לכל המשפחה: חזיון אורקולי חדש, אימרסיבי (אופף) ,יפיפה ומהפנט המוקרן על קירותיה החשוכים ולוקח אותנו למסע בזמן, עמוק אל העולם המסופוטמי של תקופת בית ראשון, האגדות והמיתוסים של תקופת בית שני ועוד סודות רבים הקשורים במערה המסתורית.
חוויה רב חושית מפעימה במעבה האדמה!

 שולי רנד במערת צדקיהו
6.6.24 בשעה 21:00
במערת צדקיהו
90-100 ₪ לכרטיס
כרטיסים: pami.co.il
שאטלים ללא תשלום מרח' שבטי ישראל 14 החל השעה 20:00, וחזרה בסיום המופע

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות