שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

ביקור ביריד יקבים ביתיים ביקב שורק 2024

ישראל פרקר
כשהגעתי לקיבוץ נחשון בבוקר שבת וראיתי את מאות המכוניות החונות במקומות המאולתרים, ידעתי שעוד רגע אפרוץ בקריאת התלהבות – יריד יקבים ביתיים ביקב שורק 2024, נהדר.

באמת זה קרה. 35 יקבים קטנים, רובם ביתיים או כאלה הטורחים בהכנת יינותיהם בפינות ובמכלים שהוקצו להם ביקב שורק, הציגו יותר מ130 יינות שנפתחו ונמזגו מבקבוקים שעמדו על השולחנות המיוחדים שהוקצו לכל יקב. מאות אנשים גדשו את החורשה המוצלת שהפכה לקטנה ומצפה שיטעו בה עוד מספר עצי פיקוס לרווחת הבאים בשנים הבאות. אוהההה.

שוב הודגש ונעשה יותר ברור שכמות הצעירים הגודשים ומתווספים לעולם היין בארץ הולך וגדל, גם יצרנים וגם כאלה הנהנים ללגום יינות ולהכיר יינות ויקבים חדשים. כמובן גם לבלות עם חברים וחברות עם חיוכים רבים על השפתיים והערות על היינות הנלגמים ונטעמים.

אלה היקבים שמזגו מיינותיהם וממשקאות האלכוהול שיצרו לאחרונה. ותגידו ת'אמת על כמה מהם טרם שמעתם עד כה? אני על חלק מהם וגם על שמות שחלקם משונים לנו ולא מובן למה כוונתם.

אדם – אוריאל – איש הפסיפלורה – אינדיגו – אמאוס – ארגוב – בוסתן – גלילאו – גסקון – דנדי – דני – הלביאים – הסמטה – הריבות והליקרים של ענת – ויינר – ויינשנק – ורמיליון – חמד חמד – טיוטא – יין גת שחם – כרמי מאקוקו – לאנה – מואה – מול התל – מי טל – מסע – מראה מקום – נגה – נישקה – סיקרא – סשה – קאמון – שטרימינטיקה טכנולוגיות גפן – VIN D'ORE – BLENDIM

היו שם יינות אדומים, לבנים, רוזה בגוונים שונים, ליקרים ושכרים שונים ולעיתים גם מיוצרים מפריטים משונים.

טעמתי, ברכתי וצילמתי המון, כדי שלא נשכח את שפע הפנים של המחייכים והנהנים מאירוע חברתי כזה, גם בתקופתנו הקשה.
תודה לניר שחם ולצוותו המארגן על עוד אירוע חשוב שהיה גדוש ביינות ובחובבי יין סקרניים.

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות