שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

קמפיין 'השלישיות' של בן & ג'ריס

לרגל השקת מאגדות שלישיית שלגוני פיס פופ

בן & ג'ריס ישראל יוצאים בקמפיין דיגיטל חדש לרגל השקת מאגדות שלישיית שלגוני פיס פופ המאפשרות צריכה ביתית של השלגונים האהובים.
כל מאגדת מכילה 3 שלגונים, שניתן להשיג ב – 2 טעמים: מאגדת שלישיית שלגוני פיס פופ בצק עוגיות ומאגדת שלישיית שלגוני פיס פופ סולטד קרמל בראוני.

הקמפיין יעלה בהשקעה הנאמדת בכ – 150 אלף ₪, בכלל פלטפורמות הדיגיטל של המותג, לרבות ערוצי הסושייאל: טיק טוק, אינסטגרם, פייסבוק ויוטיוב ובאתר החברה כבר בסוף חודש מאי.

לרגל הקמפיין בן & ג'ריס גייסו שלישיות ישראלים עם קשרים אישיים מיוחדים בהרכבים שונים. ביניהם שלישיית אחים תאומים, חברים שעובדים יחד וחברים שותפים לדירה שהפכו למשפחה. בקמפיין ישתפו השלישיות רגעים אינטימים, מצחיקים ונוגעים ללב, בסולם הערכים של בן & ג'ריס ישראל: משפחתיות, חברות, והכיף של להיות ביחד.
הקמפיין בא לקדם את המסר שחלק מחווית הגלידה המיוחדת היא האכילה המשותפת והמאגדות החדשות של שלגוני הפיס פופ מאפשרות צריכה ביתית משותפת.

מאגדות השלגונים החדשות מצטרפות לסדרת המאגדות של בן & ג'ריס הכוללות מנות אישיות במגוון טעמים, מאגדות ה"הוופל קון" ולסדרת חטיפי הגלידה, המאפשרים ליהנות מגלידות בן & ג'ריס, גם בדרך וגם ללא כפית.

למידע נוסף באתר בן & ג'ריס ישראל: www.benjerry.co.il
בן & ג'ריס בסושיאל:
פייסבוק: benandjerrys_israel@
אינסטגרם: benjerryisrael@
טיק טוק: BenJerrysIsrael@

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות