שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

מלון וולדורף אסטוריה ירושלים

נבחר כמלון המוביל הטוב בישראל לשנת 2024

מלון וולדורף אסטוריה נבחר כמלון המוביל הטוב בישראל לשנת 2024 על ידי ארגון התיירות הבינלאומי World Travel Awards שפרסם הבוקר את רשימת המלונות הזוכים בעולם התיירות והנסיעות לשנת 2024.

World Travel Awards הוא ארגון בינלאומי הידוע כסימן היכר של איכות ומצוינות בתעשיית התיירות והחוגג השנה 31 שנות פעילות. מדובר למעשה בתחרות האוסקר השנתית של התיירות.
בכל שנה נבחרים מוסדות התיירות המובילים בעולם על ידי אנשי מקצוע וצרכנים מתחום התיירות עם מעל ל-650,000 הצבעות מ160 מדינות.

זו הפעם השנייה בה זכה מלון וולדורף אסטוריה בתואר היוקרתי 'המלון המוביל הטוב בישראל', לאחר שזכה גם בשנת 2022 בתואר.

הזכייה נחשפה בטקס פתיחת יריד התיירות של העולם הערבי – ARAB TRAVEL MARKET בדובאי.

אבנר און מנכ"ל מלון וולדורף אסטוריה ירושלים: כבוד גדול למלון וולדורף אסטוריה ירושלים ולרשת, לעובדי המלון ולירושלים על שהמלון זכה בתואר המלון הטוב בישראל זו הפעם השנייה. מלון וולדורף אסטוריה, שזו שנת העשור שלו, עושה מאמצים רבים להוכיח כי אפשר לעשות תיירות מצוינת ולספק את השירות ברמה הגבוהה ביותר בעולם גם בתקופה מאתגרת זו".
" אני מבטיח כי נמשיך לשמור על רמת השירות הגבוהה ,האווירה וחווית האירוח הייחודית כל כך למלון. אני מזמין את הקהל המקומי להגיע אלינו ולהנות מרמת האירוח, השירות, הספא והקולינריה שמעניק המלון”.

לובי מלון וולדורף אסטוריה. צילום עמית גירון

מלון וולדורף אסטוריה בירושלים, נבנה על יסודותיו של מלון היוקרה המפורסם – מלון פאלאס בירושלים ונחשב לפרויקט המלונאי היקר ביותר בישראל עם עלות השקעה של כ- 150 מיליון דולר. במלון, אשר הינו מלון היוקרה הבינלאומי היחידי בירושלים, 226 חדרים, מתוכם 29 סוויטות, אולם נשפים מפואר, חדרי ישיבות משוכללים, מסעדות גורמה, חדר כושר, ספא יוקרתי ורמת שירות ויוקרה שטרם נראתה בישראל.

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות