שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

חטיף חלבון קריספי – ללא גלוטן

מותג חטיפי החלבון TODAY מציע

סדרת חטיפי החלבון של TODAY מסדרת קריספי הם קלילים, ללא גלוטן, וללא אלרגנים של אגוזים ומציעה יחס חלבון לקלוריות נמוך במיוחד 1:10 – הרבה חלבון ומעט קלוריות!

חטיבת המזון מקבוצת שסטוביץ השיקה לאחרונה את מותג תזונת הספורט TODAY המציע חטיפי חלבון חדשניים עם יחס חלבון לקלוריות נמוך במיוחד 1:10 (הרבה חלבון ומעט קלוריות), המתאימים לכל מי שמחפש כארוחת ביניים במשך היום או חטיף התאוששות לאחר אימון וכל זאת בטעמים נהדרים.

אחת הסדרות שמציע המותג TODAY היא חטיפי קריספי חדשים, במרקם פצפוצי אורז ייחודי מסוגו בישראל, במרקם קליל ולא דחוס, ללא גלוטן וללא אלרגנים של אגוזים בטעמי שוקולד ובננה שוקולד-צ'יפס.
ערכים תזונתיים לחטיף בודד (42 גרם): 15 גרם חלבון שמקורו בחלבוני חלב וסויה וחלבון WHEY איכותי, 150 קלוריות בלבד וכ-8 גרם סיבים תזונתיים. בסדרה זו קיים גם גם חטיף קטן portion control של 100 קלוריות ליחידה.

צילום אנטולי מיכאל

חטיפי החלבון של TODAY פותחו במשך כשלוש שנים על ידי צוות פיתוח בהובלת לילו בוכניק, דיאטן קליני וטכנולוג מזון, ובשיתוף יצרנים המתמחים בתזונת ספורט מאנגליה ומקנדה.
מסביר הדיאטן הקליני וטכנולוג המזון, לילו בוכניק: "תכונה חשובה בחטיפי חלבון היא תכולת החלבון הגבוהה מול כמות הקלוריות הנמוכה. יחד עם זאת, בשוק הישראלי כמעט לא קיימים חטיפים טעימים, עשירים בחלבון איכותי וללא גלוטן או אלרגנים של אגוזים וסדרת חטיפי הקריספי של TODAY הם פתרון נוח וטעים לארוחת ביניים מפנקת ודרך קלה ונוחה להוסיף חלבון איכותי לתפריט היומי".

המחיר המומלץ לצרכן של חטיפי חלבון TODAY מסדרת קריספי: 12.90 ₪ ליחידה

כשרות: MK
ניתן להשיג ברשתות השיווק והמזון הנבחרות ובנקודות מכירה ברחבי הארץ

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות