שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

Berlin אריזות, ספקית בקבוקי היין  עכשיו בישראל

חברת הוברמן קבלה את הזיכיון הבלעדי

חברת הוברמן קבלה את הזיכיון הבלעדי לייבא לארץ את מוצרי Berlin אריזות.
Berlin אריזות, מאז 1898, ספקית מכלי האריזות ההיברידי מהגדולות בעולם. עם מחזור של מעל 3 מיליארד דולר בשנה, מעל 2,000 עובדים, יותר מ1,700 ספקים ומעל 50 אלף מוצרים. לחברה יכולות ייצור של מוצרים ייחודיים ומלאי עצום של מוצרים סטנדרטיים.

חברת הוברמן בע"מ, מאז 1956, בניהולו של רן הוברמן, דור שלישי למייסד החברה, ספקית האריזות לתעשיית הקוסמטיקה, טואלטיקה, הפארמה והמזון הגדולה בארץ. החברה מציעה מגוון רחב של בקבוקי יין ואלכוהול המיוצרים במפעלים בכל העולם עבור Berlin אריזות. האחרונה, פיתחה בשנים האחרונות את נוכחותה באירופה ובמזרח התיכון. משרדי ומחסני החברה ביוון ובאגן הים התיכון ישמשו את לקוחותיה הישראלים הרבים.

Berlin אריזות רכשה לפני 6 שנים את Bruni האיטלקית, חברה מוכרת מאד בתעשיית היין, גם בישראל.

רן הוברמן: "ברלין אריזות הנה ספקית בקבוקי היין מהגדולים בעולם ואנו גאים להוסיף את מגוון הבקבוקים שלה לתמהיל המוצרים שאנו משווקים בארץ. עולם היין דומה מאד לאופי החברה שלנו שמרנות ומסורת לצד חדשנות וקדמה. אנו מציעים כעת מגוון בקבוקים לתעשיית היין מכל הסוגים, בכל גודל, צורה, תקציב ואף יכולים לתת מוצר מוגמר לרבות התוויות שעל הבקבוק. החזון של Berlin אריזות הוא להגדיל את הרווח של הלקוח באמצעות האריזה. אנחנו מאמינים בזה. כל מוצר מדף קונים גם בעיניים ולמראה יש משמעות מסחרית רבה. מעבר לכך שכמובן למוצר כמו יין לבקבוק משמעויות רבות נוספות מבחינת התיישנות, שמירה על טמפרטורה אחידה, משקל ועוד".

בקבוקי היין המשווקים על ידי Berlin אריזות ידועים בחדשנות הרבה שלהם. לחברה פתרונות יצירתיים מבקבוקים ביציקה בלעדית למותג ודרך הדפסה על הבקבוק עצמו. הוברמן השיקה באחרונה אולם תצוגה ייעודי לתעשיית היין במשרדיה בפתח תקווה עם מגוון רחב מאד של מוצרים ייחודיים וסטנדרטים בזמינים באופן קבוע במלאי החברה בישראל.

Berlin Packaging סיפקה פתרון אריזה כולל – בקבוק זכוכית ייחודי ומכסה זכוכית – ל-Four Corners American Gin כדי לעזור למותג להתבלט על המדף ולזכות בשבחים. מדווח במאמר במגזין FMCG CEO.

יוצרי Four Corners Gin ביקשו למזג שני סגנונות אמריקאים אייקוניים באריזתם: האלגנטיות של הארט דקו, שהפך את תרבות הקוקטיילים לפופולרית, ובקבוק הסודה הקלאסי. כך נוצר בקבוק בולט בגוון כחול המעוטר במדבקת X מודגשת שאינה ממרכזה, המספרת בצורה חיה את סיפור המותג. Berlin Packaging יצרה את הבקבוק היפה מבחינה אסתטית והתקינה מבחינה טכנית וסיפקה פתרון אריזה מלא עם סגירת הזכוכית Vinolok Deco. מאז השקת המוצר, תגובות הצרכנים, התקשורת והמסחר היו מעל המצופה. עיצוב הבקבוק מעודד שימוש חוזר כקנקן מים, אגרטל פרחים, נר או מחזיק מפזר.

https://www.huberman.co.il/
https://www.berlinpackaging.eu/en

 

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות