שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

סודהסטרים עם הטבה משתלמת לחג

חבילה הכוללת מכשיר סודהסטרים, צמד בקבוקים עם איורי קוקטייל ועוד

לרגל חג הפסח ויום כדור הארץ, סודהסטרים, חברת המים המוגזים המובילה ממשיכה לעודד את לקוחותיה לצרוך משקאות מוגזים באופן ידידותי לסביבה ויוצאת עם הטבה משתלמת לחג:
חבילה הכוללת מכשיר סודהסטרים, צמד בקבוקים מעוצבים עם איורי קוקטייל, טעם7UP Free מקולקציית טעמי פפסי ומברשת ניקוי ייחודית, במחיר של החל מ-279 ₪.

על פי מחקר צרכנים שנערך בשנת 2023*, נמצא כי קיימת עליה הולכת וגוברת למודעות לנושא הקיימות בכל הנוגע לבחירות הצרכניות. 97% מהנשאלים הביעו רצון לחיות אורח חיים בר קיימא. כאשר שיעור המיחזור העולמי של פסולת הפלסטיק עומד על פחות מעשרה אחוזים, לא ניתן להתעלם מחשיבות השפעת התנהגות הצרכנים על הסביבה.
נתונים אלה מדגישים את החשיבות הקריטית של הימנעות משימוש במוצרי פלסטיק חד-פעמיים, סנטימנט שהדהד על ידי 75% מהאנשים בעולם שדוגלים באיסור מוחלט על שימוש במוצרים אלו.
סודהסטרים מציעה פתרונות לשימוש חוזר, מעגלי ואקולוגי, ובכך מסייעת בצמצום שיעור פסולת הפלסטיק לשימוש חד-פעמי בעולם, ומספקת לצרכניה דרכים מוחשיות וישימות על מנת להצטרף למהפכה הסביבתית ולהשפיע לטובה על כדור הארץ ולמען עולם ירוק יותר.

שלומי בכור, מנכ"ל סודהסטרים ישראל: "בסודהסטרים, קיימות היא לא רק מטרה, אלא היא מחויבות השזורה במרקם של כל מה שאנחנו עושים כחברה. סודהסטרים ממשיכה במשימתה לקדם את המודעות לעתיד טוב יותר ולשמירה על כדור הארץ באמצעות צמצום השימוש בבקבוקי פלסטיק חד-פעמיים.
בזמן שאנו מציינים את יום כדור הארץ, שחל השנה בערב חג הפסח, חג המסמל בין היתר גם התחדשות וניקיון, אנו מזמינים את הצרכנים שלנו להצטרף אלינו במסע אל עבר עולם ירוק ונקי יותר מפסולת פלסטיק לשימוש חד-פעמי".

סודהסטרים מציעה חבילות אטרקטיביות המושלמות כמתנת חג בעלת ערך מוסף סביבתי. חבילות החג מציעות את מגוון מכשירי ההגזה של המותג החוסכים שימוש בבקבוקי פלסטיק חד-פעמיים.
לדוגמא, חבילה הכוללת מכשיר סודהסטרים עם צמד בקבוקי הגזה מעוצבים עם איורי קוקטייל מפלסטיק נטול BPA לשימוש רב-פעמי, עם איורי קוקטיילים, בעיצוב קליל שיוסיף נגיעה של סטייל לשולחן האירוח, 7UP Free מקולקציית טעמי פפסי ומברשת ניקוי בקבוקים איכותית בעלת ידית אחיזה מעץ טבעי שתוכננה במיוחד עבור המבנה הייחודי של בקבוקי ההגזה של סודהסטרים, וכוללת שני סוגי סיבי ניקוי עדינים למניעת שריטות ושמירה אופטימלית על הבקבוק ולאורך זמן.

מחירים לדוגמא:
מכשיר סודהסטרים TERRA החל מ-229 ₪ לחבילה הבסיסית ו-279 ₪ לחבילה הכוללת זוג בקבוקים מעוצבים נוספים, 7UP Free ומברשת ניקוי ייחודית.
מכשיר ART החל מ-329 ₪ לחבילה הבסיסית ו-379 ₪ לחבילה הכוללת זוג בקבוקים מעוצבים נוספים, 7UP free ומברשת ניקוי ייחודית.
ההטבה בתוקף עד 30.4.24 באתר סודהסטרים או במוקד ההזמנות *9880.

*התחזית העולמית של חברת Mintel בנושא קיימות: מחקר צרכנים משנת 2023. במחקר המגמות בן 3 שנים, השתתפו כ-16 אלף אנשים מ-16 שווקים גלובליים.

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות