שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

בירה אלכסנדר ולקט ישראל משלבים כוחות

למען הקהילה בפסח

בירה אלכסנדר גאה להכריז על שיתוף פעולה מיוחד עם "לקט ישראל", ארגון הצלת המזון הלאומי, לקראת חג הפסח.
במסגרת שיתוף הפעולה בירה אלכסנדר תתרום שתי ארוחות חמות לנזקקים עבור כל ארגז 24 בקבוקים שיימכר.
התרומה תועבר ללקט ישראל, שידאגו לספק את הארוחות לנזקקים.

"לקט ישראל" פועל למען מניעת בזבוז מזון וחלוקתו לנזקקים בישראל. הארגון מסייע מדי שבוע לכ-330,000 איש הזקוקים לתמיכה. שיתוף הפעולה עם בירה אלכסנדר יסייע לארגון להעניק סיוע משמעותי נוסף לקראת חג הפסח, המאופיין בהוצאות רבות עבור משפחות רבות בישראל.
ליאור בלמס, מנכ"ל בירה אלכסנדר: "אנו גאים מאוד בשיתוף הפעולה עם לקט ישראל לקראת חג הפסח. כמבשלי בירה ישראלית – עבודה קשה, ערבות הדדית וסייע לקהילה הם ערכים שחקוקים בנו ולכן שיתוף הפעולה עם לקט ישראל הוא טבעי לחלוטין. אנו שמחים לתרום כדי להקל על משפחות נזקקות. אנו קוראים לציבור הרחב להצטרף אלינו במאמץ ולתרום יחד עמנו שתי ארוחות חמות לחג הפסח."

בירות אלכסנדר – צילום איל קרן

בירה אלכסנדר
מבשלת אלכסנדר הוקמה ב- 2008 בעמק חפר בסמוך לנחל אלכסנדר על ידי אורי שגיא. חזון המבשלה הוא לייצר בירה ישראלית מעולה שתעמוד בשורה אחת עם מיטב מבשלות הקראפט הבוטיקיות בעולם.
באלכסנדר מייצרים בירה טרייה, לא מסוננת ולא מפוסטרת, מחומרי הגלם האיכותיים ביותר.
הבירה מיוצרת בתהליך קפדני וארוך מהרגיל המבוסס על ידע ומסורת של מבשלות איכות אירופאיות, בכמויות קטנות שמאפשרות הקפדה ושליטה מלאה באיכות.
הבירה של מבשלת אלכסנדר היא מהמעוטרות ביותר בקרב מבשלות הבירה בישראל. כמו כן, בירה אלכסנדר היא היחידה שזכתה במדליות זהב באולימפיאדת הבירה בגרמניה, מה שהפך אותה לבירה הישראלית הטובה בעולם.

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות