שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

"דורות" תורמת לאחים לנשק ולעמותת החתול

המפעל הקיבוצי הדרומי נרתם למאמץ המלחמתי

יצרנית השום ומוצרי התיבול הקפואים "דורות", ממוקמת בקיבוץ שעל שמו היא נקראת, בסמוך לשדרות. יישובי מועצת שער הנגב, ביניהם קיבוץ דורות, סבלו מהשלכות המלחמה ומאובדן כוח אדם שנאלץ להתפנות מהאזור. חברת דורות התגייסה למאמץ המלחמתי באמצעות תרומה לארגונים חברתיים מובילים.
לאחר מתקפת הטרור ב 7 באוקטובר שהשלכותיה פגעו בישובים רבים הסמוכים לגבול רצועת עזה, חזר מפעל "דורות", לפעילות מלאה.
המפעל, הנודע בקוביות השום, ג'ינג'ר, כורכום ומוצרי התיבול הקפואים שלו, חזר לייצר ולספק את מוצריו על פי דרישות השוק המקומי והעולמי.
המפעל תרם אלפי שקלים לעמותת אחים לנשק ולעמותת החתול, אשר פעלו מאז פרוץ המלחמה עבור רכישת ציוד לחיילי סדיר ומילואים ובפרויקטים התנדבותיים בקרב המפונים.

שום כתוש של חברת דורות – צילום גיא מועלם

עמותת "אחים לנשק" התגייסה מאז פרוץ המלחמה למאמץ הצבאי והאזרחי והקימה מערך לרכישת ציוד ואספקתו לכוחות הביטחון ולאזרחים באזורי העימות. עמותת החתול" הוקמה על ידי בוגרי יחידות החילוץ והפינוי של חיל האוויר ופועלת במגוון פרויקטים התנדבותיים, בהם הקניית ידע ושיפור לימודים לילדי המפונים.

מאז 1992 חברת דורות משווקת את מוצריה בארץ ובעולם ומתמחה בפיתוח, ייצור ושיווק של מוצרי שום ועשבי תיבול קפואים באריזות ייחודיות ונוחות לשימוש, הנועדות להקל על הבישול הביתי מבלי להתפשר על איכויות עשבי התיבול הטריים. חומרי הגלם הטריים נשטפים, נקצצים ומוקפאים בתהליך ייחודי של הקפאה מהירה, השומר על טעמם, טריותם וערכיהם התזונתיים.
דורות בפייסבוק: https://www.facebook.com/Dorot.page

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות