שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

חודש המעשים הטובים בתעשייה האווירית

מגוון פעילויות התנדבותיות בקהילה

מגוון פעילויות התנדבותיות התבצעו בקהילה למען פצועי צה"ל, מפונים, חולי סרטן, מאושפזים בבתי חולים, ילדים ובוגרים עם צרכים מיוחדים.

לפני חג פורים, עובדות ועובדי התעשייה האווירית וילדיהם, הכינו משלוחי מנות לפצועי צה"ל הנמצאים בשיקום בבתי החולים תל השומר, סורוקה ובית הלוחם.

יום המעשים הטובים היה יום אחד, אך עובדות ועובדי התעשייה האווירית מקיימים במהלך כל חודש מרץ, פעילויות למען הקהילה בפרויקטים שונים ברחבי הארץ.
בין הפעילויות שהתקיימו ונמשכו במהלך מרץ 2024:

עובדות ועובדי מפעל מל"מ של התעשייה האווירית בבאר יעקב, שיפצו, גיננו ובנו אדניות מטופחות ומונגשות עבור צעירים עם צרכים מיוחדים בביה"ס לימן ברחובות ובביה"ס חצב בראשל"צ. עובדי המפעל אף אירחו דיירי פנימייה פוסט אשפוזית בתחום בריאות הנפש במתחם המייקרים.

עובדי מטה החברה של התעשייה האווירית תרמו צעצועים ומשחקים ל"חדר המתנות של זוהר" במחלקת טיפול נמרץ המיועד לילדים מאושפזים בבית החולים שיבא.
כ-150 עובדים המתנדבים במסגרת מועדון "דור העתיד", לקחו חלק בפרויקטים של אריזה ומיון מזון במרכז הלוגיסטי של עמותת 'לקט ישראל' בגן חיים, בקטיף ירקות שורש בראשל"צ עם 'לקט ישראל' ובפרויקט ניקיון חופים של חוף בית ינאי בשיתוף רשות הטבע והגנים.

עובדי חטיבת אלתא של התעשייה האווירית באשדוד ובב"ש, ניקו וארגנו תכולה של דירות בנתיבות לטובת קליטת מפונים בדירות בעיר.
בעיר רחובות, עובדות ועובדי החברה, קיימו טורניר של משחק כדורסל בהשתתפות אנשים עם צרכים מיוחדים, שבו כולם מנצחים.
המפגש הספורטיבי נערך במסגרת שיתוף פעולה עם עמותת "הרצון מנצח" מרחובות המקדמת את הפעילות הספורטיבית בקרב אנשים עם צרכים מיוחדים הלוקים בלקות שכלית באמצעות ספורט, שיתוף פעולה שנמשך כעשור עם עובדי התעשייה האווירית.

במרכז הטניס בב"ש, השתתפו העובדים בפעילות עם ילדים עם צרכים מיוחדים מדרום הארץ, במסגרת פעילות של ארגון ורייאטי, שכללה תחנות הפעלה שונות שהוציאו את הילדים מהשגרה והעלו להם את המורל, כולל הפתעה של הטניסאי אנדי רם שהגיע להשתתף בפעילות.

העובדים המשיכו במסורת של קיום ירידים חברתיים עם עמותות שונות, ביניהן – אקי"ם ברמלה, במטרה לסייע לאנשים עם מוגבלויות שכליות ומשפחותיהם, עמותת גדולים מהחיים המסייעת לילדים חולי סרטן ומשפחותיהם, ועמותת ילדים שלנו, ארגון הידידים של ביה"ח שניידר לרפואת ילדים בפ"ת. במסגרת הירידים, נציגי העמותות מוכרים בעלות סמלית, משלוחי מנות שעובדות ועובדי התעשייה האווירית רוכשים, במטרה לסייע לעמותות.

בנוסף, העובדים קיימו זו השנה השלישית, פעילות חברתית לרגל חג הפורים, והכינו כ- 150 משלוחי מנות לשורדי שואה, כחלק משיתוף פעולה עם הקרן לרווחת נפגעי השואה, בהשתתפות צוותים חינוכיים של בתי ספר.
במסגרת הפעילות, מתנדבים העובדים וילדיהם ומכינים יחד משלוחי מנות בהתאמה לאוכלוסייה לה הם מכינים את המארז, כולל מכתב ברכה, ולאחר מכן, עובדי החברה מחלקים את משלוחי המנות במטרה לייצר מפגש בין-אישי עם מקבלי משלוחי המנות.
כמו כן, עובדות ועובדי החברה אספו עשרות תחפושות למשפחות מפונות מקריית שמונה שעדיין שוהים בבתי מלון וחילקו משלוחי מנות לחיילים.

שי גל, סמנכ"ל תקשורת, קהילה וקשרי ממשל בתעשייה האווירית:"התעשייה האווירית בתוך עמה יושבת, וערכים של התנדבות ומעורבות בקהילה הם חלק בלתי נפרד מהחובה שלנו כלפי העם והמדינה בשמם אנחנו עובדים.אחריות חברתית בחברה ממשלתית ועסקית, כלל ישראלית שהיא שותפה מלאה של מערכת הביטחון, מתבטאת גם במיצוי היכולות הייחודיות של עובדי החברה למען הקהילה.
מגוון הפעילויות החברתיות שהעובדים מקיימים לאורך השנה, הם חלק מהאחריות החברתית שמקדמת הנהלת החברה, המהווה עוגן לאומי בחברה הישראלית".

נטע רדי, מנהלת אחריות חברתית וקשרי קהילה בתעשייה האווירית: "עובדות ועובדי התעשייה האווירית מקיימים לאורך השנה פעילויות חברתיות מגוונות המסייעות לכל חברי החברה הישראלית. עבור העובדים מדובר בהזדמנות נוספת להשפיע ולהיות מעורבים בקהילה כפי שהם מוכיחים זאת בכל שנה."

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות