שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

מתחם הקניות עופר נוף סנטר הגליל פותח 6 חנויות חדשות

בניהן יפתחו שתי מסעדות חדשות

מתחם הקניות עופר נוף הגליל סנטר, מקבוצת קניוני עופר, פותח החודש הקרוב 6 חנויות חדשות, בהשקעה הנאמדת ב בכ 10 מיליון ₪: בין המותגים החדשים: INGOLD , פמינה, מתאים לי, ורשת הסלולר: איי פיקס.

לצד החנויות החדשות יפתחו שתי מסעדות חדשות: מסעדת תישרין סיבס – פותחת מסעדת דגים ברמה בינלאומית המשתרעת על שטח של 220 מ"ר ועוד 100 מ"ר שטח ישיבה בחוץ עם סה"כ 140 מקומות ישיבה, ומסעדת אדמ'ס סמוק האוס האיכותית שזכתה לשבחים בקרב המבקרים פותחת סניף שני בעופר נוף גליל, על שטח של 70 מ"ר והוא יציע מגוון רחב של כריכים עם בשרים מעושנים ואיכותיים.

רוחה אבקסיס מנכלית עופר סנטר נוף גליל: "כחלק ממדיניות המתחם לחזק את תמהיל הקניון אנו נמשיך להכניס מסעדות חווייתיות, מובילות ומיוחדות, במטרה להמשיך ולרגש את קהל המבקרים ולשמור על המתחם כמקום הקניות והבילוי מהמובילים בצפון הארץ".  "ההשקעה של הרשתות, המסעדות והחברות בפתיחת חנויות חדשות בגליל ובצפון הארץ הוא סמל ליתד חזק לכל תושבי האזור".

מתחם הקניות והבילוי עופר סנטר נוף הגליל משתרע על שטח מסחרי הנאמד בכ- 17,000 מ"ר. המתחם פתוח ונחשב למרכז הקניות המוביל באזור ומשמש מוקד משיכה לעשרות אלפי תושבים. כיום מציע חווית קניות ובילוי משותפת, עם שפע של מסעדות וחנויות.

בין המותגים המובילים בעופר נוף גליל:
ACE , פוקס, אינטימה, כיתן, קרטרס, לי קופר, אופס דיפו, אוטו דיפו, סאקרה, טויס אר אס, זר פור יו, קולומביה, H&O , ללין, אפרודיטה, א.ל.מ, המבורגר BBB, קפה ביגה, הלפרין,קפה ארומה, ג.ר.א.ס, דלתא, קסטרו וקסטרו ילדים, טרקלין חשמל, מגה ספורט, מחסני תאורה, מקדונלד'ס, סופר – פארם, סטימצקי, פולגת, ריקושט, שילב, ועוד ועוד.

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות