שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

מצדיעים למושבים המפונים עם יין 'הצדעה'

אילנית צמח

תנועת המושבים בישראל מצדיעה למפוני העוטף וגבול הלבנון במיזם שכל רווחיו יתרמו לתושבים והתושבות של המושבים המפונים.
התנועה השיקה באירוע מצומצם של כ-50 אנשים בכירים מהמשק ומענף היין סדרה מוגבלת של יין בשם 'הצדעה' שכל רווחיו נתרמים למושבים המפונים.

מארז היין ״הצדעה" יוצר במיוחד על ידי איציק כהן הבעלים והיינן של יקב רמות נפתלי אשר מאז תחילת המלחמה פונו הוא, משפחתו וחבריו מבתיהם ולמרות זאת החליט לעשות למען חבריו המפונים ולהגיע ליקב הנמצא בסכנה מיידית בכדי לייצר את הסדרה הייחודית הזו.

מזכ״ל תנועת המושבים, עמית יפרח : ״אנו פועלים לילות כימים למען חיזוק המושבים המפונים מהצפון ומהדרום כאחד. השקנו את יין ׳הצדעה׳ מיקב רמות נפתלי הממוקם על קו הגבול הצפוני הן כדי להצדיע למשפחות המפונות מהצפון ומהדרום ולחיילים שעושים לילות כימים כדי לשמור עלינו בתקופה זו והן כדי להעלות למודעות את החשיבות של בעלי היקבים ועסקי התיירות הכפרית שבימים אלו עומדים ותלויים. היין מבטא את התעוזה, המצוינות והעשייה הציונית.
אנו מאמינים כי היום יותר מתמיד ראוי שנוקיר את אנשי המושבים המפונים בגבול הלבנון והנגב המערבי ונתמוך במי שאיבדו את שגרת חייהם״.

איציק כהן, הבעלים של יקב רמות נפתלי: "ה- 7.10 תפס אותי בבית ברמות נפתלי סמוך לגבול לבנון . פינו את כל המשפחות במושב לבתי מלון. אני החלטתי להישאר בבית במושב ריק יחד עם כיתת הכוננות וחקלאים בודדים שנשארו ולשמור על היקב שלי. אני לא אתן לחיזבאללה לנצח אותנו. אנחנו החקלאים בקו העימות וגם בעוטף, שומרים על אדמות המדינה ומספקים את המזון הטרי לאזרחים. המצב הביטחוני לא מרתיע אותי. אני גאה בתנועת המושבים על פרויקט חשוב זה שכל רווחיו הם תרומה למושבים המפונים בצפון ובדרום.
אני מודה לתנועת המושבים על המיזם הכל כך משמעותי של יין הצדעה".

קישור  לרכישת היין:
https://winegalil.co.il/

מימין: צביקה כהן משרד החקלאות, ירון בלחסן תנועת המושבים, עמית יפרח מזכ"ל תנועת המושבים, צחי דותן מנכ"ל מועצת גפן יין, איציק כהן בעלים ויינן יקב רמות נפתלי

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות