שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

מופע "תגבירו את המזגן, אני בוערת"

 בכנס "אוכלים בריא" ה-14

כנס אוכלים בריא ה-14 ייערך בימים חמישי ושישי, ה-11-12 באפריל בתיאטרון גבעתיים ויכלול הרצאות של מומחים ויריד של מוצרי בריאות ופתרונות טבעיים לאורח חיים בריא.
כמיליון נשים חיות בישראל בגילאי 45-60 ורק כ-10% נמצאות במעקב אצל רופא מטפל. כ- 77% חשות לפחות סימפטום אחד, אך אינן מקשרות אותו עם גיל המעבר. כ- 9% בלבד מטופלות הורמונלית וכמחצית מהן מפסיקות את הטיפול על דעת עצמן. נושאים אלה ועוד הינם חלק מהמופע "תגבירו את המזגן אני בוערת", פאנל נשי בנושא גיל המעבר בקרב נשים, שיעלה במסגרת כנס "אוכלים בריא ה-14", ביום חמישי ה-11/4/24, בשעה 19:00, בתיאטרון גבעתיים.

"תגבירו את המזגן אני בוערת" הוא מופע פורץ דרך החושף בצורה ישירה ומשעשעת את כל מה שאישה חייבת לדעת על השינוי הביולוגי הטבעי שהגוף שלה עובר.
המופע נוצר בעקבות רב המכר "אישה בעונת מעבר" של הסופרת והעיתונאית ענת לב אדלר והוא מרים את המסך מעל הנושא שאינו מדובר מספיק, החל ממיפוי התסמינים, תזונה נכונה, הורמונים וכו', ומציע פתרונות היכולים לשפר משמעותית את איכות החיים.
המופע בהשתתפות ענת לב אדלר – עיתונאית, סופרת, פובליציסטית, ד"ר נועה חובב או ד"ר מרב פרייברג, מהרופאות הבכירות בישראל בנושא גיל המעבר, אלמוג גולד או מור דואני, נטורופתיות, מנחות סדנאות לתזונה ומתמחות בגיל המעבר, והשחקניות לימור גולדשטיין או דורית לב ארי המגלמות את אביגיל, גיבורת ספרה של לב אדלר ב"אישה בעונת מעבר".
השתיים יכניסו אותנו לעולמה של אביגיל וגם ישתפו במסען האישי.

מופע תגבירו את המזגן – צילום גל חרמוני

לתוכנית הכנס ולהזמנת כרטיסים: 03-7325340 קופת תיאטרון גבעתיים או באתר: eatwell.co.il/bari14
תיאטרון גבעתיים
רחוב ליא קינג 1. חניה חינם לבאי הכנס (מספר מקומות מוגבל).
הכניסה למתחם הדוכנים – חינם.

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות